Taylor Wessing znovuotevřel pobočku v Brně a přivítal dva nové advokáty

12.11.2018 – Mezinárodní advokátní kancelář Taylor Wessing opět otevřela svou pobočku v moravské metropoli Brně, aby tak vyhověla rostoucím požadavkům klientů i lokální poptávce po advokátních službách. Nové kancelářské prostory jsou oficiálně otevřeny od listopadu a jsou umístěny v paláci Jalta na adrese Dominikánské náměstí 2, 602 00 Brno. Pobočka získala významnou posilu ve dvou nových zkušených advokátech s lokálními  znalostmi Adamem Dvořáčkem (40) a Lukášem Míšou (38).

Oba noví advokáti se ve své pozici zaměří především na rozvoj vztahů se současnými i budoucími klienty advokátní kanceláře a nabídku právního poradenství v oblasti práva nemovitostí, práva duševního vlastnictví, ale i sporné agendy. Adam Dvořáček se specializuje na oblast nemovitostí a práva obchodních korporací. Lukáš Míša má významné zkušenosti v oblasti závazkového práva a řešení sporů, včetně sporů s mezinárodním prvkem, mimo jiné má též rozsáhlé zkušenosti v oblasti práva duševního vlastictví. Oba budou i nadále rozvíjet standardní spolupráci v souladu s globálními standardy Taylor Wessing v rámci České republiky.

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing v České republice komentuje: „Péče o stávající i nové zákazníky na Moravě se stává důležitou součástí naší práce v České republice. Jsme rádi, že na spojnici Praha-Vídeň se opět oživila pobočka, která začíná nabývat na síle i významu. Partnerka Markéta Deimelová dodává: „Klienti jsou rádi, že i zde mohou využít našich služeb, a to jak v češtině, němčině, tak i angličtině. A mít v našem týmu další odborníky, kteří nám pomohou držet stále správný směr v oblasti péče o zákazníky, je více než vítané“.

Dvořáček i Míša studovali právo na Masarykově univerzitě v Brně a mají zkušenosti jakožto interní právníci, působili též v pozici asistentů soudců Nejvyššího správního soudu České republiky (Míša) a Nejvyššího soudu České republiky (Dvořáček), mají i dlouholetou praxi v advokacii. Několik posledních let působili společně jako partneři v advokátní kanceláři Advokáti Černá Pole. Jsou stále v kontaktu s právním poradenstvím jak českým, tak i mezinárodním klientům. Mezi jejich klienty patří např. firmy zabývající se technologiemi, či společnosti působící na trhu nemovitostí.

Pobočku i nadále řídí Erwin Hanslik a Markéta Deimelová. Kanceláře se nacházejí v samém historickém centru Brna na Dominikánském náměstí, v nově zrekonstruovaných prostorách funkcionalistického Paláce Jalta, blízko Nové radnice.

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání. Více než 1 100 právníků přistupuje k poradenství cílevědomě a o obchodních záležitostech klientů přemýšlí inovativně, čímž jim pomáhá uspět zejména v rychle se rozvíjejících oblastech. Taylor Wessing podporuje své klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Celkem 32 kanceláří v Evropě, na Středních východě a v Asii, stejně tak dvě kanceláře v USA, nejsou jen symbolickým zastoupením;  jedná se o týmy se znalostí místního obchodního, průmyslového a kulturního prostředí, ale zároveň s mezinárodní zkušeností, která advokátní kanceláři umožňuje vždy poskytovat efektivní a integrovaná řešení.

 

Reklamy