Mistrova edice herního setu Hornet od YENKEE

19. listopadu, Praha – Nový herní set Hornet je vlajkovou lodí v gamingovém portfoliu od YENKEE. Sada myši s 5000 DPI a spínači OMRON, kovem vyztužené klávesnice s rozsáhlým nastavením maker a sluchátek se 40 mm měniči je nyní k dispozici v limitované Mistrově Edici. Balení navíc obsahuje podložku pod myš ve stejném designu.

Sniper button a 5000 DPI

Hlavní předností myši Hornet je precizní optický senzor PIXART 3325 s rozlišením až 5000 DPI. Nová myš dále přináší vylepšenou ergonomii, spínače OMRON s životností až 10 miliónů stisknutí a deset plně programovatelných tlačítek. Myš lze pomocí software přizpůsobit přesně podle potřeb uživatele. Hmotnost myši je modifikovatelná díky závažím na spodní straně. Pro hráče akčních her je na těle myši Sniper Button, který převede po zmáčknutí myš do AIM režimu, kdy se sníží dočasně hodnota DPI s cílem jednoduššího zamíření.

Klávesnice s neonovým podsvícením

Klávesnice protkaná kovem je stavěna pro nejnáročnější hráče. Životnost kláves garantujeme na 10 miliónů úhozů,“ představuje klávesnici Goran Setler, zástupce značky YENKEE. Klávesnice má rovnou 26 kláves s funkcí Antighosting a zámek Win-Lock, který zabrání nechtěnému vyvolání úvodní obrazovky během hraní. Pro příznivce maker je ke klávesnici vytvořen software, pomocí kterého lze makra dodatečně upravovat nebo rovnou přiřazovat jednotlivým klávesám požadované funkce. Nastavení si mohou uložit ve třech profilech. Designově lze klávesnici sladit pomocí sedmi různých typů podsvícení.

Sluchátka s 40 mm měniči

Set Hornet obsahuje i headset s mikrofonem. Velké náušníky poskytují dostatečné tlumení okolních ruchů. „Sluchátka mají 40 mm měniče, které dokáží přehrát jakýkoliv zvuk bez jakéhokoliv zkreslení,“ dodává Setler. Sluchátka mají na svém 2,4 metru dlouhém kabelu MUTE spínač na ztlumení mikrofonu, a zároveň ovladač hlasitosti.

Mistrova edice

Set je k dispozici ve speciální Mistrově edici, která souvisí s kampaní Vyzvi Mistra, za níž stojí známí YouTubeři EvilBender47 a Nakashi.  Počet kusů je limitovaný na dva tisíce kusů.