Cisco vyhlásilo českou firmu ALEF Distribution nejlepším distributorem pro východní Evropu

Česká společnost ALEF Distribution CZ, s.r.o. ze skupiny ALEF Group, získala ocenění na Cisco Partner Summitu 2018 v Las Vegas jako nejlepší distributor roku 2018 pro východní Evropu.

Pro ALEF Distribution CZ, s.r.o. je to letos již druhé významné ocenění. V létě ji za výbornou distribuci produktů pro cloudová řešení v rámci výročních cen partnerským společnostem z celého světa ocenila NetApp, autorita pro práci s hybridními cloudy.

ALEF Distribution CZ, s.r.o. také dlouhodobě roste, letos oproti loňskému roku zvýšila obrat jen u produktů Cisco o 17 %. Pozici jedničky jako distributora pro východní Evropu obhájila společnost již několikátým rokem v řadě.

Tohoto ocenění si velmi vážíme. Děkujeme především našim zákazníkům za dlouhodobou důvěru a spolupráci. Víme, že právě díky nim máme šanci růst, zlepšovat se a získávat i četná ocenění,”  Milan Zinek, CEO ALEF Group.

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jedním z největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cybersecurity, collaboration, cloudového řešení, IoT nebo IPTV s působností ve střední a východní Evropě.

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Příští rok oslaví 25 let na trhu. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti.

 

Reklamy