Vánoce přicházejí s předstihem: Netatmo v rámci Black Friday nabízí 25% slevu na svá zařízení pro chytrou domácnost

Praha, 22. listopadu 2018 – Společnost Netatmo, lídr na trhu zařízení pro chytrou domácnost, která vytváří krásná inteligentní řešení pro bezpečnější a pohodlnější domov, nabídne v rámci Black Friday slevu 25 % na veškerý sortiment. Akce platí od 23. do 26. listopadu 2018. Speciální nabídka bude dostupná také na alza.cz.

Akce skýtá skvělou příležitost předzásobit se vánočními dárky nebo si udělat radost následujícími inteligentními produkty:

Výprodej Netatmo v rámci Black Friday probíhá od pátku 23. listopadu do pondělí 26. listopadu 2018 na stránkách www.netatmo.com. Nabídku nelze kombinovat s jinými slevami nebo stávajícími akcemi.

O společnosti Netatmo

Společnost Netatmo se specializuje na chytrou elektroniku. Vyvíjí intuitivní a designovou spotřební elektroniku, která uživatelům nabízí bezpečnější, zdravější a pohodlnější domov. Chytrá řešení přináší i do privátní sféry. Svého cíle dosahuje Netatmo dodržováním čtyř závazků, které tvoří DNA společnosti.

  • Současný design: žádná zastarávání
  • Soukromí: garantujeme ochranu dat
  • Užitečnost a spolehlivost: naše produkty usnadňují život
  • Ohleduplná upozornění: oznámení posíláme jen když je to opravdu důležité

Od roku 2012 uvedla společnost Netatmo na trh třináct zařízení a příslušenství, které splňují hlavní požadavky chytré domácnosti. Nabízí různá řešení pro automatizaci domova a usnadňuje život od svého prvního produktu v roce 2012 po současnost.

Ve spolupráci s předními značkami ve stavebnictví rozvíjí Netatmo možnosti integrace inovativního řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů. Díky této strategii Netatmo přináší do bydlení nové zážitky a jednoduchost.

Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.

Reklamy