PanzerGlass je připraven na nové iPhony

Dánský výrobce prémiových krycích skel pro chytré telefony PanzerGlass si na vánoční trh přichystal zajímavé novinky pro nové telefony Apple

PRAHA 28. 11. 2018 – Ať už si z posledních modelů Apple vyberete jakýkoliv, jedno je jisté – zaslouží si speciální péči a ochranu. Ochranné skla PanzerGlass zabrání nežádoucím škrábancům a poškození vzniklých z nárazů a pádů, přičemž zachovají 100% citlivost displeje na dotyk.  

Prémiová skla PanzerGlass jsou na nových iPhonech prakticky neviditelná a nijak neruší originální design iPhonů. V nabídce naleznete i Case Friendly skla PanzerGlass Edge-to-Edge, které si zachovávají kompatibilitu s většinou pouzder dostupných na trhu. Všechny varianty jsou zároveň dostupné i ve verzi Privacy, která zabezpečí ochranu obsahu displeje před zvídavými pohledy okolí. V nabídce PanzerGlass jsou rovněž skla pro ochranu zadní strany telefonu.

Použitím skla PanzerGlass výrazně snížíte riziko poškození a rozbití displeje, čímž se vyhnete finančně náročným opravám. V závislosti od modelu iPhonu se oprava rozbitého displeje pohybuje zhruba od 4 tisíc Kč až po téměř 10 tisíc u nejvyššího modelu iPhone Xs a Xs Max.Použitím prémiového ochranného skla PanzerGlass ušetří zákazníci nejenom tisíce korun za výměnu displeje, ale i čas a starosti spojené s ponecháním telefonu v servisu.

Kromě nových iPhonů XS, XS Max a XR má PanzerGlass zároveň připravena ochranná skla pro nové Apple Watch 4 či nové iPady. PanzerGlass vyžaduje vysoký standard prodeje a najdete je jen u těch nejlepších prodejců. Proškolený personál také zákazníkům ochotně pomůže s profesionálním nalepením skla, na které je také poskytována záruka.  

A jestli se chcete přesvědčit o unikátních ochranných vlastnostech ochranných skel PanzerGlass, podívejte se na nové video youtubera Taryho! Nic neporazí PanzerGlass!

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass™ napříč šesti kontinenty. PanzerGlass™ se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety, notebooky i chytré hodinky.

Reklamy