Nejlepší pekárnu v Praze má Rohlik.cz: nyní nabízí i vyhlášený chléb z karlínské Esky

Praha, 3. prosince 2018 – Karlínská pekárna Eska, patřící do řetězce Ambiente, bude nově své vyhlášené chleby prodávat exkluzivně v největším českém online supermarketu Rohlik.cz. Následuje tak tři další oblíbená pekařství – Antonínovo, Merhautovo a Pekárnu Kabát, která už na Rohlíku své pečivo prodávají. Rohlik.cz tím dovršil své úsilí mít nejlepší pekárnu v Praze. O produkty je ohromný zájem.

Nedlouho poté, co Rohlik.cz do svého sortimentu zařadil výrobky vyhlášeného Antonínova pekařství, svým zákazníkům začal nabízet další porci křupavého prémiového pečiva. Od 3. prosince prodává také sortiment z pekařství Eska. To bylo otevřeno v roce 2015 v pražském Karlíně a je součástí sítě restaurací Ambiente majitele a zakladatele Tomáše Karpíška.

Zařadit do prodeje pečivo z Esky jsme se rozhodli poté, co nás na Rohlíku velmi příjemně překvapil velký zájem o výrobky z Antonínova pekařství. Hned první den jsme všechno pečivo vyprodali během pouhých dvou hodin. Od té doby denně vyprodáme všechny chleby, rohlíky i koláče. Minulý týden jsme proto zásoby chlebů navýšili, abychom lépe pokryli poptávku. Věříme, že chleba z Esky vyvolá obdobný ohlas,“ říká marketingový ředitel Rohlik.cz Rostislav Brzobohatý.

Chléb z pražské Esky je proslulý. Vyrábí se ručně z třífázového kvasu, žitné a pšeničné mouky, vody a kmínu. Peče se v peci na bukovém dřevu, díky čemž má vláčnou střídku a do tmava vypečenou křupavou kůrku s nenapodobitelnou vůní ohně. Mouku na něj pekaři Esky kupují v bio mlýně PRO-BIO.

„Z prodejních čísel vidíme, že o poctivé pečivo z kvalitních ingrediencí z lokálních pekáren je velký zájem. Naším cílem je mít nejlepší pekárnu v Praze a v okolí. A věříme, že díky tomu se k nám naši zákazníci budou pro své oblíbené pečivo vracet každý den,“ dodává Rostislav Brzobohatý.

Chléb z Esky lze na Rohlik.cz koupit vždy od neděle do středy. Do skladu online supermarketu je distribuován čerstvý dvakrát denně, odtud ho vzápětí zákazníkovi dovezou až domů.

Více info najdete zde:

https://www.rohlik.cz/tema/nejlepsi-pekarna

www.rohlik.cz:

Rohlik.cz je internetový supermarket, který doveze potraviny, drogerii i domácí potřeby kamkoliv po Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Jablonci a Liberci v den objednání. Cílem Rohlik.cz je nabídnout co nejjednodušší a nejrychlejší cestu ke každodenním nákupům a tomu přizpůsobuje veškeré služby. Na přehledném webu mohou zákazníci nakoupit kompletní nákup do domácnosti, navíc si zde mohou označovat své oblíbené položky a zrychlit si tak pravidelné nákupy. Zároveň mohou volit
z mnoha metod platby včetně možnosti zaplatit až za dva týdny po dodání službou Twisto. Rohlik.cz nabízí špičkové služby
v podobě rychlého dodání (už od 120 minut od objednání po Praze a Brně, do ostatních měst v řádu hodin), vynesení nákupu do patra nebo zákaznickou podporu sedm dní v týdnu. Aktuálně je v sortimentu Rohlik.cz cca 12000 položek. Za Rohlik.cz stojí Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu a DameJidlo.cz.