Rozšiřte si horizonty s multimonitorovými řešeními AOC

Praha, 14. prosince 2018 – Společnost AOC nabízí široké portfolio monitorů pro různé účely. Mnohé z nich se hodí uživatelům, kteří hledají maximální produktivitu nebo se chtějí co nejvíce ponořit do hraní. K tomu se skvěle hodí právě multimonitorová uspořádání. Právě proto přichází AOC s několika řešeními pro různé uživatele – od hráčů až po profesionály. Mnohé dnešní grafické karty zvládají práci s více než třemi monitory, proto jsou multimonitorová řešení snadná, jako nikdy předtím. Stačí si pouze vybrat:

Ultimativní HDR 144Hz herní setup – ideální pro živé vysílání

Toto řešení představuje špičkový zakřivený herní monitor AOC AGON AG322QC4 s úhlopříčkou 31,5” (80,01 cm) a rozlišením 2560×1440 bodů, 144Hz obnovovací frekvencí a 4ms dobou odezvy. Skvěle se hodí na všechny typy her – od závodních až po rychlé FPS hry. Navíc vyhovuje HDR VESA standardu DisplayHDR400 a nabízí nativní rozlišení 3000:1. Díky tomu si uživatelé vychutnají nejen hry, ale i sledování filmů ve skvělé kvalitě.

Tomuto skvělému monitoru může perfektně sekundovat 24,5” (62,2 cm) herní model AOC G2590PX ve vertikální poloze, což se hodí při živých přenosech z hraní na Twitch nebo YouTube. Hráč tak má po ruce druhý informační display s chatem a může snadno komunikovat s fanoušky.

Model G2590PX je perfektní pro FPS hráče. Tato herní bestie nabízí 144Hz obnovovací frekvenci a 1ms dobu odezvy. Monitor G2590PX je vybaven technologií AMD FreeSync a model AG322QC4 podporuje AMD FreeSync 2, takže hráči si užijí plynulé hraní i v těch nejakčnějších scénách.

Sestava pro zpracování videa a YouTubery

Monitor AGON AG352UCG6 je 35” (88,98 cm) herní velikán s UWQHD rozlišením (3440 x 1440 bodů), poměrem stran 21:9, NVIDIA G-Sync podporou, 120Hz obnovovací frekvencí a VA panelem s nativním kontrastem 2500:1. Je vhodný jak na práci, tak herní orgie.

Protože video producenti využívají software s časovou osou, potřebují co nejširší zobrazovací plochu, aby viděli celý projekt na jedné obrazovce. Pro ně je AG352UCG6 tím pravým ořechovým. Jako doplněk mohou využít model AOC AG271QG – 27” (68,59 cm) monitor s WQHD rozlišením (2560×1440 bodů) a IPS panelem pro přesné barvy a VESA držákem.

Přestože již samotný 24” (59,9 cm) herní monitor C24G1 z nové řady AOC G1 je díky svému zakřivení 1500R skvělým herním monitorem, tak pokud vedle sebe postavíte rovnou tři, pokryjí vám kompletně periferní vidění. Obnovovací frekvence 144 Hz, FreeSync a 1 ms MPRT garantují plynulý herní zážitek. Díky ze tří stran bezrámečkovému designu a výškově nastavitelnému stojanu si můžou hráči vytvořit skutečně velikou, téměř nepřerušenou, herní plochu.

Toto rozložení využívají především hráči leteckých a závodních simulací, kde díky třem monitorům mohou vytvořit kokpit letadla nebo závodního auta přímo u sebe doma.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://www.aoc-europe.com.

 

Označeno tagem