Dárkové poukázky od Amazonu jsou skvělým vánočním dárkem

 

  • Amazon nabízí dárkové poukazy v hodnotě 30, 50 a 70 euro. Zákazníci je mohou najít v obchodech Geco, Billa a JRC
  • Dárkové poukazy od Amazonu platí deset let a lze je využít na nákup miliónů produktů na stránkách Amazon.de

 

Prague, 17. prosince 2018 – Čeští zákazníci Amazonu si mohu nově zakoupit dárkové poukázky Amazon, které fungují jako kód na účtence, ve stovkách poboček maloobchodních sítí Geco, Billa nebo JRC. V roce 2019 budou dárkové poukázky Amazon dostupné i v dalších obchodech. Amazon navíc zavede službu Amazon Top Up – In Store, se kterou si zákazníci budou moct navýšit zůstatek svého Amazon účtu přímo v některé z poboček uvedených maloobchodních řetězců.

Všichni zákazníci Amazonu, kteří si poprvé zakoupí dárkový poukaz v hodnotě 30 euro a více, získají navíc 10 euro jako bonus. Tato nabídka je limitovaná a platí do konce února 2019.

Dárkové poukázky Amazonu platí deset let. Zákazníci si za ně mohou pořídit některé z milionů položek v nabídce Amazon.de včetně digitálního zboží. Poukázky v hodnotě 30, 50 a 70 euro si mohou zákazníci zakoupit na některé ze stovek prodejen vybraných maloobchodních sítí.

„Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům poprvé nabídnout předplacené dárkové poukázky. Není nic lepšího, než když si obdarovaný může vybrat přesně takový dárek, jaký si přeje,“ říká Alex Ootes, viceprezident Amazonu pro rozvoj v zemích Evropské unie.

V roce 2019 budou dárkové poukázky postupně dostupné i v dalších obchodních řetězcích. Amazon navíc spustí novou službu Amazon Top Up – In Store. Zákazníci si s touto službou budou moct navýšit zůstatek svého Amazon účtu přímo v některém z vybraných obchodů po celé České republice.

„Se službou Top Up – In Store si mohou nákup na české verzi stránky Amazon.de užít i zákazníci, kteří dávají přednost platbě v hotovosti. Snadno si mohou navýšit zůstatek na Amazon účtu buď platbou hotově, nebo kartou přímo v obchodě a hned nakupovat on-line,“ vysvětluje Alex Ootes.

Využít dárkové poukazy na Amazon.de mohou zákazníci na počítači i přes chytrý mobilní telefon. Stačí zadat do jejich účtu unikátní PIN kód, který najdou na účtence po nákupu dárkové poukázky v obchodě.

Více informací najdete na Amazon.de

O Amazonu

Společnost Amazon se řídí několika zásadami. Myslíme vždy na zákazníky, ne na konkurenci. Našimi dalšími hesly jsou učit se a být zvídavý, trvat na nejvyšších standardech, či myslet strategicky. Hodnocení zákazníků, nákup na jedno kliknutí, personalizovaná doporučení, Prime, zásilková služba Amazonu, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire Tablet, Fire TV, Amazon Echo a Alexa jsou jenom některé z produktů a služeb, ke kterým Amazon vyšlapal průkopnickou cestu. Pro další informace navštivte stránky Amazon.de/about. O novinkách se můžete dočíst na @AmazonNews.

Reklamy