Změny v představenstvu a dozorčí radě Kongresového centra Praha

Kongresové centrum Praha změnilo obsazení svého představenstva. Novými členy představenstva se stal PhDr. Marek Ženíšek, PhD., Ing. Pavel Habarta, Dis. a Aleš Bartůněk. Noví členové představenstva nahradili Ing. Radima Haluzu, Jaroslava Holého, MBA a Viléma Svitáka.

Na prvním společném jednání dne 19. prosince 2018 si spolu se stávajícími členy JUDr. Michaelou Pobořilovou a Ing. Ivanou Proseckou zvolili za předsedu představenstva Aleše Bartůňka. Místopředsedkyní zůstává JUDr. Michaela Pobořilová.

Změnami prošlo také složení dozorčí rady. Novou členkou dozorčí rady a zároveň místopředsedkyní se stala PhDr. Ing. Arch. Lenka Burgerová a pan Roman Bělor. Předsedou dozorčí rady zůstává Ing. Jaroslav Ungerman, CSc. Noví členové dozorčí rady ve funkci nahradili Mgr. Adrianu Krnáčovou, MBA a Mgr. Ivu Kotvovou.

Kongresové centrum Praha:

Největší kongresové centrum v České republice, které nabízí variabilní prostory pro konání malých akcí až po velké kongresy s 10 000 účastníky ve 20 sálech a 50 salóncích. Prostory poskytují vybavení na nejvyšší technické úrovni s profesionální podporou zkušených zaměstnanců. Díky vynikající akustice je KCP také vhodným místem pro pořádání koncertů. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do blízkého centra města a vstup do metra. Součástí je i Business Centre Vyšehrad a čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre s kapacitou 254 pokojů. KCP získalo certifikát EKO Gold za čerpání energie z obnovitelných zdrojů.