7 kroků, jak přenést data ze starého smartphonu na nový

Pořídit si úplně nový smartphone je vždy neuvěřitelně vzrušující moment. Najednou máte v ruce nejnovější technologie, které špičkový smartphone nabízí, nejlepší kameru, která je na trhu a spoustu dalších praktických vychytávek. Jediný zádrhel je, že všechny fotky, hudba a kontakty, které jste za posledních pár let nashromáždili, jsou na vašem starém zařízení. Pokud jste si ale zakoupili nový smartphone od Huawei, máte štěstí. Huawei usnadňuje přenos všech vašich vzpomínek, zpráv, aplikací, hudby, kontaktů a dalších položek ze starého smartphonu na nový.

Aplikace Huawei Phone Clone umožňuje uživatelům převést důležitá data ze starého zařízení na nové pomocí několika kliknutí. Dokonce i když nekonvertujete z jiného zařízení Huawei, stále můžete přenést vaše data do nového Mate 20 Pro zdarma.

Mrkněte na jednoduchý on-line návod nebo postupujte podle těchto sedmi kroků:

  1. Stáhněte si aplikaci Huawei Phone Clone na staré a nové zařízení. Najdete ji v obchodě Google Play nebo v Apple Store. V Huawei Mate 20 Pro je již standardně předinstalovaný.
  2. Na starém smartphonu vyberte „Toto je starý telefon“ a na Mate 20 Pro vyberte „Toto je nový telefon“.
  3. Povolte aplikaci Phone Clone přístup k různým souborům.
  4. Na svém novém Huawei Mate 20 Pro vyberte, zda-li vaše staré zařízení podporuje operační systém Android, nebo iOS.
  5. Propojte pomocí Wi-Fi svůj starý přístroj s novým.
  6. Pokud se vám podařilo úspěšně se připojit, objeví se obrázek dvou smartphonů mezi kterými bude zelené potvrzovací kolečko.
  7. Označte, které soubory chcete převést do Mate 20 Pro a stisknete „Přenos“

Vše, co nyní musíte udělat, je počkat na to, až budou vaše data přenesena. Aplikace vás dokonce informuje o tom, jaké procento dat již bylo přeneseno, aby se vyloučily jakékoliv pochybnosti. Díky Huawei Phone Clone tak můžete zahodit jakékoliv obavy ze ztráty dat při pořízení nového přístroje. Vaše oblíbená data ze starého zařízení lze totiž snadno přenést na nový smartphone během několika minut.

– – –

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2016 se společnost umístila na 3. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Šestnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.