Široký výběr rozhraní na jednom portu

EVOLVEO Multiport 1 (10 Gb/s) pro zařízení s USB-C usnadní práci s notebookem nebo chytrým telefonem

10. 1. 2019 – Značka EVOLVEO přináší na trh užitečné zařízení, které usnadní práci s vybranými notebooky a chytrými telefony s rozhraním USB-C a rozšíří jejich kompatibilitu. EVOLVEO Multiport 1 umožňuje dosáhnout přenosových rychlostí pro rozhraní USB-C (10 Gb/s), snadno se propojí přes port USB-C s vybraným zařízením a zároveň slouží jako pasivní chladicí podložka tím, že usnadní proudění vzduchu pod notebookem.

EVOLVEO Multiport 1 výrazně ulehčuje práci, zjednodušuje volbu USB portů a dalších výstupů z používaných zařízení. Eliminuje záměnu kabelů, odpadá jejich hledání. Po připojení uživatel získá ucelenou řadu běžně používaných rozhraní a portů: USB-C nabíjecí port, port USB-C pro připojení notebooku nebo telefonu dále port USB A 3.1 a připojení HDMI a VGA.

EVOLVEO Multiport 1 je kompatibilní s vybranými značkami a typy notebooků a chytrých telefonů1. Navíc je kompatibilní i se zařízením Nintendo Switch. Před nákupem zkontrolujte kompatibilitu na stránkách výrobce.

Dostupnost a cena
EVOLVEO Multiport 1 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 790 Kč včetně DPH.

Specifikace:

USB-C nabíjecí port (max. 20,3 V/3 A, PD2.0)

USB-C pro připojení notebooku nebo telefonu 

USB A 3.1

HDMI (až 4 K)

VGA (až 1080p)

Systémové požadavky: Windows/Mac/Chrome OS/ Android

Pozn. 1) Kompatibilita

Multiport 1 10Gbs je kompatibilní pouze s níže uvedenými notebooky:

  • Apple: MacBook pro 2015-2017
  • Xiaomi: Air 12.5/13.3
  • Lenovo: IdeaPad 720s, Xiaoxin Air 12, Yoga 900 13″, Thinkpad S2 
  • ASUS: Lingiao 13, OMEN Gaming
  • Dell: XPS 13, XPS 15

Multiport 1 10Gb je kompatibilní pouze s níže uvedenými mobilními telefony:

  • HUAWEI: Mate 10, Mate 10 pro, P20, P20 pro
  • SAMSUNG S8, S9, Note8

Obsah balení:

  • Multiport 
  • USB-C 3.1 kabel, 10 Gbps
  • Uživatelská příručka

Web: http://www.evolveo.com/cz/multiport1

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

 

Reklamy