Lundegaard se stal Gold partnerem firmy Liferay

Společnost Lundegaard dlouhodobě rozvíjí kompetenci Liferay, na které se staví nejen velké firemní portály, ale i zákaznické zóny či rozsáhlé intranety a extranety. Nyní své expertní dovednosti s vývojem digitálních řešení na této platformě potvrzuje nově získaným statusem Liferay Gold Partner. Stává se tak jediným „zlatým“ partnerem v České republice a na Slovensku.

„Máme ve svých řadách tým těch nejlepších specialistů v regionu, kteří mají s touto platformou mnohaleté zkušenosti a jsou držiteli certifikace Liferay Professional Developer. Implementovali tuto platformu již pro několik velkých společností jako např. MONETA Money Bank, O2 CZ, O2 SK, T-Mobile, BNP Paribas a další,“ říká Petr Buchbauer, Senior Delivery Manager, který vede  projekty implementací Liferay portálových řešení.

Liferay DXP je v současnosti jednou z nejmodernějších digitálních platforem, která disponuje celou řadou podpůrných funkcí pro jednoduchou práci s webovým obsahem a jeho sdílením. Liferay Portal je postavený na jazyce Java a díky svému intuitivnímu ovládání a schopnosti přizpůsobit si obsah za použití široké škály předpřipravených aplikací (tzv. portletů), je oblíbeným nástrojem uživatelů po celém světě.

Hlavními přínosy Liferay platformy je tvorba, publikace, editace, agregace, zobrazování, verzování a personalizace webového obsahu a aplikací na jednom místě. Spolupráce mezi jednotlivými týmy je pak pro uživatele velmi jednoduchá. Zároveň je Liferay plně přizpůsoben pro mobilní zařízení.

Pro zákazníka je velkou výhodou přizpůsobení platformy jeho požadavkům až na úroveň změny vzhledu nebo funkčnosti již existujících komponent a jednoduchá škálovatelnost. To vše získá za nízké pořizovací i provozní náklady.

„Naši experti neustále rozšiřují své znalosti Liferay platformy, a zároveň je předávají dál prostřednictvím svých přednášek na mezinárodních Liferay konferencích, kterých se pravidelně účastní. Našim zákazníkům tak nabízíme špičkové specialisty, kteří mají  s platformou rozsáhlé praktické zkušenosti,“ dodává Petr Buchbauer.

O firmě Lundegaard:

Jsme konzultačně-technologická firma. Pomáháme zjednodušovat lidem život prostřednictvím budování chytrých digitálních služeb pro naše klienty. Tvoříme prostředí, ve kterém se potkávají, navzájem inspirují a profesně rostou špičkoví odborníci.