FÉR spoření PLUS s oceněním Finanční produkt 2018

Praha 29. 1. 2019 Spořicí účet FÉR spoření PLUS od Sberbank CZ se umístil na 3. místě v kategorii spořicích účtů soutěže Finanční produkt 2018, kterou vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz. Sberbank CZ tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení vkladů, její spořicí účet obhajuje stupně vítězů již po několik let v řadě.

Sberbank CZ jako jedna z prvních bank zohlednila zvýšení základní sazby ČNB a zvedla úročení spořicích a termínovaných vkladů. FÉR spoření PLUS dlouhodobě patří k nejvýhodnějším na trhu, nabízí úrok 1,03 % ročně pro vklady do 300 tisíc korun. Na tuto sazbu dosáhnou všichni klienti Sberbank CZ, kteří zároveň používají FÉR konto AKTIV a OPTIMAL. Sazba je tak dostupná pro všechny aktivní klienty. Peníze vložené na jakýkoliv spořicí účet ve Sberbank CZ jsou kdykoliv k dispozici bez jakýchkoliv podmínek. Sjednání a vedení účtu je zcela zdarma.

„Z ohlasů našich klientů víme, že spořicí účet je stále klíčový produkt, který často a rádi používají. Dlouhodobě nabízíme spoření, které patří k nejatraktivnějším na trhu. Jsme rádi, že to potvrzuje i ocenění od Finparády, kde se nám daří obhajovat čelní pozice každý rok. Chceme ukázat klientům, že používat více produktů se vyplatí. Klientům s FÉR kontem nabízíme nadprůměrné úročení a vidíme, že to funguje,“ uvádí David Middleton, produktový manažer Sberbank CZ.

Sberbank CZ myslí i na klienty, kteří chtějí spořit volné prostředky v cizích měnách. FÉR spoření EXTRA poskytuje výborné úročení i pro vklady v eurech, dolarech i rublech. „Spořicí účty dlouhodobě představují pro většinu střadatelů jeden z nejoblíbenějších způsobů ukládání peněz. V kombinaci s širokou nabídkou investičních produktů, které nabízíme, se jedná o výbornou možnost zhodnocení volných finančních prostředků. S tvorbou optimálního portfolia klientům ochotně poradí naši bankéři,“ dodává David Middleton.

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ je univerzální bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni

 

Reklamy