CyberPower představuje nové třífázové modely UPS řady HSTP3T pro datová centra a jiná prostředí náročná na výkon a maximální spolehlivost

Praha, 31. ledna 2019 – Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh nové modely své řady online třífázových zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) určených pro záložní napájení citlivých zařízení, bezpečnostních a nouzových systémů, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na spolehlivost a dostupnost záložního napájení a zároveň požadovány vysoké příkony a prodloužená doba provozu. Díky podpoře paralelní redundance jsou zdroje UPS řady STP33 ideální pro kriticky důležité aplikace v serverovnách, datových centrech, průmyslových podnicích a elektrárnách, které vyžadují velký výkon, vysokou spolehlivost a prodlouženou dobu provozu. UPS řady STP33 jsou k dispozici v provedeních 10 kVA, 20 kVA, 30 kVA a 40 kVA a lze je paralelním zapojením více jednotek škálovat až do celkových 400 kVA zátěže.

Nové modely záložních zdrojů řady CyberPower HSTP33 využívají nejnovější technologie a patří mezi nejefektivnější UPS ve své kategorii. V běžném režimu dosahují účinnosti 95 % a v režimu Economy až 98 %. Vysoká účinnost znamená menší uvolňování tepla a nižší spotřebu v klidovém režimu, a tedy nižší provozní náklady a menší nepříznivý vliv na životní prostředí. Při současném zapojení více UPS může díky pokročilé paralelní architektuře každý zdroj rovnoměrně sdílet energii spotřebovávanou koncovými zátěžemi, což zvyšuje ochranu proti selhání napájení a výrazně zvyšuje spolehlivost systému.

UPS CyberPower řady HSTP33 jsou vybavené přehledným grafickým displejem a po instalaci síťové karty je lze sledovat a ovládat na dálku pomocí protokolu SNMP/HTTP. Pro nastavení a správu je k dispozici zdarma řídicí a informační software PowerPanel Business Edition.

Klíčové vlastnosti UPS CyberPower řady HSTP33:

 • čistá sinusoida na výstupu
 • online topologie (dvojitá konverze)
 • úsporný režim ECO
 • dvojitý vstup napájení
 • port pro nouzové vypínání (EPO)
 • ochrana proti přetížení
 • stavový LCD displej
 • sériové porty (RS232 a RS485)
 • monitorovací a řídicí software
 • akustické alarmy pro mimořádné stavy
 • volitelná vzdálená správa pomocí SNMP/HTTP

Bližší specifikace produktů jsou zde:

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/HSTP3T20KEBCWOB

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/HSTP3T30KEBCWOB

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/HSTP3T40KEBCWOB

O společnosti CyberPower

CyberPower je přední světový dodavatel profesionálních řešení pro zálohování napájení. Dodává spolehlivé záložní napájecí zdroje, aplikace pro správu napájení a příslušenství pro stolní počítače, pracovní stanice, servery a počítačové sítě. Společnost CyberPower má zastoupení v Evropě, Severní Americe, Asii a Rusku. CyberPower je druhým největším dodavatelem pro maloobchodní segment v Severní Americe. Další informace o společnosti CyberPower a jejích produktech naleznete na internetových stránkách:

www.cyberpower.com a video kanálu https://www.youtube.com/user/MyCyberPower.

Reklamy