Oslavte s Bohemia Interactive nový lunární rok s výraznými slevami

Praha, 5. února 2019 – Bohemia Interactive nabízí své tituly za výhodné ceny. Tentokrát si se slevou v rozmezí 10 – 80 % mohou zájemci na Steam a Bohemia Store pořídit v rámci oslav nového lunárního roku postapo survival DayZ, vojenskou akci Arma 3, kreativní sandbox Ylands ale i řadu klasických titulů včetně kultovní strategie Original War nebo populární logické hry Fish Fillets 2.

Letošní lunární rok se odehraje ve znamení vepře, který slibuje hojnost, optimismus, štěstí, prosperitu a radost, kterou si hráči mohou udělat v rámci Lunar New Year Sale až do pondělí 11. února (19:00).

Poprvé od vydání verze 1.0 v prosinci 2018 je za sníženou cenu k dispozici postapo survival DayZ. Hráči, kteří tomuto fenoménu doposud odolávali, mají příležitost na vlastní kůži zjistit, co několik milionů hráčů z celého světa na přežívání v Chernarusi tak uchvátilo.

Vojenská taktická akce Arma 3 je k mání s 66% slevou, což platí i pro výhodnou Apex edici, která obsahuje základní hru, DLC Apex, Helicopters, Karts a Marksmen, a navíc i plnou hru Arma: Cold War Assault zdarma.

Součástí slevové akce je i kreativní sandbox Ylands, který tvořivým hráčům nabízí nepřeberné množství možností seberealizace a zábavy. Jde také o ideální platformu pro začínající tvůrce, kteří mohou v Ylands testovat své nápady a sdílet je s ostatními uživateli.

Katalog her Bohemia Interactive nabízí zábavu pro fanoušky prakticky všech žánrů, která je v rámi oslav Nového lunárního roku dostupnější než kdy dříve. Za doslova pár korun jsou na Steam a Bohemia Store k dispozici například detektivní adventury Alternativa a Memento Mori 2, sci-fi střílečka Alpha Prime, humorné dobrodružství Pat a Mat pro celou rodinu nebo nestárnoucí klasiky Arma 2 či Carrier Command: Gaea Mission.

Kompletní seznam zlevněných her od Bohemia Interactive najdou hráči na Steamu nebo Bohemia Store, kde je navíc řada her k dispozici v obsahově exkluzivních edicích.

Hodně zábavy a skvělých herních zážitků v roce vepře přeje hráčům…

Bohemia Interactive