Chytrý doplněk od Sygic s názvem Cockpit nabízí užitečné ukazatele v novém, svěžím provedení

Nejnovější verze aplikace Sygic GPS Navigation je doplněna o další funkci jízdní bezpečnosti, která sleduje náklon vozidla, nadmořskou výšku a přetížení.

Bratislava, Slovensko, 12. Únor, 2019 –  Sygic, přední globální dodavatel navigací, kterému důvěřuje více než 200 milionů řidičů, uvádí novou doplňkovou funkci pro svou navigační aplikaci Sygic GPS Navigation – Cockpit. Tato nová verze má vysoce atraktivní vzhled a lze ji minimalizovat tak, aby byly zobrazeny všechny ukazatele i během používání navigace.

„Z hlediska vzhledu jsme tuto službu kompletně předělali. Naše týmy se zaměřily na aspekty viditelnosti a srozumitelnosti při zachování minimalistického vzhledu,“ uvedl produktový manažer pro obchod se zákazníky, Lukáš Dermek.

Tato nejnovější doplňková funkce má čtyři nové ukazatele.  Náklon, nadmořskou výšku, kompas a přetížení. Každý z nich může řidičům pomoci učinit bezpečnější rozhodnutí během jízdy.

  •    Náklon – Ukazuje momentální úhel vozidla s cílem zabránit jeho převrácení, například při jízdě v obtížných terénních podmínkách.
  •    Nadmořská výška – Pomáhá lépe určit povětrnostní podmínky, například sněžení či mrznoucí déšť v horách, a podle toho přizpůsobit jízdu vozidla.
  •    Kompas – Ukazuje detailní informace o světových stranách.
  •    Přetížení – Ukazatel přitažlivé síly slouží jako referenční měřítko pro řidiče k tomu, jak by měl zrychlovat a projíždět zatáčky tak, aby se cestující stále cítili pohodlně a bezpečně.

Cockpit lze navíc používat ve dvou režimech. V prvním režimu jsou ukazatele zobrazeny na celé obrazovce společně se základními pokyny pro jízdu. V druhém režimu uživatelé mohou tento doplněk minimalizovat na pás ve spodní části aplikace Sygic GPS Navigation.

„Toto byl jeden z nejčastějších požadavků našich uživatelů. Řidiči mohou potáhnout prstem po spodním pásu a vybrat specifický ukazatel pro zobrazení během jízdy podle navigace,“ dodal Dermek.

Doplňková funkce Cockpit je k dispozici pro všechny iOS a Android uživatele Sygic GPS Navigation, kteří ji mohou otevřít v menu aplikace.

O SYGIC

Společnost Sygic, která byla založena v Bratislavě roku 2004, je zařazena do žebříčku nejrychleji rostoucích společností Deloitte Fast 50 a stala se první společností nabízející navigační systémy pro iPhone a druhou pro Android. S více než 200 milióny unikátních uživatelů GPS aplikace od Sygic v současnosti stojí v čele globálních navigací pro odvětví automobilového průmyslu a cestování.