Hyundai i20 triumfoval v anketě FirstCar Awards

  • Hyundai i20 byl vyhlášen „Použitým vozem roku“ v anketě FirstCar Awards a triumfoval také v kategorii „Použitý vůz roku do 10 000 liber“
  • Porotci ankety FirstCar nejvíce ocenili na modelu i20 jeho vynikající poměr cena/výkon, spolehlivost, celkovou kvalitu a pětiletou záruku převoditelnou na následné majitele
  • Je to další vítězství značky Hyundai v oblasti ojetých vozů po oceněních „Nejlepší použitý zelený vůz“ pro revoluční IONIQ a „Nejlepší použitý městský vůz do 9000 liber“ pro i10 od časopisu What Car?

Hyundai i20 byl letos vyhlášen „Použitým vozem roku“ v anketě portálu FirstCar a navíc obdržel také ocenění „Použitý vůz roku do 10 000 liber“.

David Motton, redaktor portálu FirstCar, k tomu řekl: „Hyundai i20 je skvělým ojetým automobilem pro začínající řidiče. Je bezpečný, snadno se ovládá a je velmi praktický. Nezávislé údaje o spolehlivosti od společnosti Warranty Direct ukazují, jak spolehlivé jsou vozy Hyundai. A navíc, pokud si zakoupíte vůz i20 mladší pěti let, platí na něj stále původní záruka výrobce. To je velká výhoda pro zákazníky, kteří si kupují první automobil a chtějí se vyhnout nečekaným výdajům.

Sofistikovaný a kultivovaný i20 se dodává s mnoha atraktivními prvky výbavy, včetně parkovacích senzorů, panoramatického střešního okna, navigačního systému s dotykovým displejem a řady vyspělých zážehových motorů.

Fleetový ředitel Michael Stewart k tomu uvedl: „Značka Hyundai buduje své renomé na základě vynikající spolehlivosti a ohromujícího poměru mezi cenou a užitnými vlastnostmi. Model i20 je v tomto ohledu opravdu ideálním reprezentantem značky. Přestože Hyundai neustále rozšiřuje svou nabídku, která nyní zahrnuje také vozidla s palivovými články na vodík, sportovní modely ‚N‘ a řadu zcela elektricky poháněných modelů, budeme i nadále nabízet automobily, jako je i20: cenově dostupné, praktické, zábavné a ideální pro začínající řidiče.

Úspěchy v anketě FirstCar Awards jsou nejnovějším oceněním ojetých vozů pro značku Hyundai, která nedávno obdržela například tituly „Nejlepší použitý zelený vůz“ pro Hyundai IONIQ a „Nejlepší použitý městský vůz do 9000 liber“ v anketě Used Car Awards časopisu What Car?.  

Reklamy