Rostislav Hadraba vybuduje nové Zemské ředitelství Morava Slavia pojišťovny

Praha, 12. února 2019 – Slavia pojišťovna posiluje a rozšiřuje svůj tým o Mgr. Rostislava Hadrabu, který bude pověřený vybudováním a vedením nového Zemského ředitelství pro Moravu. Poptávka po širokém sortimentu služeb a produktů Slavia pojišťovny na tomto území trvale roste. Současný objem zájmu ze strany klientů a zprostředkovatelů vyžaduje vybudování nového lokálního ředitelství se sídlem v Brně. Rostislav Hadraba působí v pojišťovnictví již více než 20 let a ve funkci se bude soustředit na zkvalitňování služeb novým i stávajícím zákazníkům.

Rostislav Hadraba působí v oblasti pojišťovnictví, stavebního spoření a penzijního připojištění od poloviny devadesátých let. Začínal jako podnikatel a manažer, od roku 1996 vedl obchodní tým v IPB pojišťovně a Moravskoslezské kooperativě a.s. Od roku 1998 až do května 2017 zastával funkci regionálního ředitele ČPP. V jejím rámci vybudoval její největší regionální ředitelství na území ČR. Rostislav Hadraba vystudoval Cyrilometodějskou teologickou fakultu University Palackého v Olomouci. K jeho zájmům patří motorismus a cestování, ale také historie, literatura faktu, architektura, hudba a umění.

„Po letech strávených v oblasti pojišťovnictví a finančních produktů si troufám říci, že mám poměrně bohaté zkušenosti s budováním, nastavením a řízením obchodních struktur. Nové výzvy mne vždy bavily a baví, rád se potkávám s novými lidmi. Nové ředitelství je nutné personálně posílit, postaráme se i o zřízení regionálního úpisu, abychom co nejrychleji vyhověli požadavkům na poptávky průmyslového pojištění,“ říká Hadraba. Hlavní centrála zemského ředitelství bude sídlit v Brně, již fungující středisko v Ostravě ale bude zachováno rovněž.

Slavia pojišťovna působí na celém území České republiky, a to prostřednictvím regionálních poboček pro externí partnery. Ty se nacházejí ve čtrnácti městech všech krajů ČR. „Budování nového ředitelství je reakcí na velké množství poptávek po našich službách na Moravě, jak ze strany zprostředkovatelů, tak i klientů,“ říká Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny. „Jsem skutečně rád, že právě pan Hadraba rozšiřuje naše řady. Je to flexibilní a pozitivně naladěný odborník s bohatou praxí, zkušený manažer. Pro Slavia pojišťovnu a v důsledku též pro partnery a zákazníky bude jeho působení bezpochyby přínosem. Na dynamický rozvoj Zemského ředitelství Morava pod vedením pana Hadraby se velice těším,“ dodává Jan Vlček.

O společnosti:

Slavia pojišťovna staví na dlouholetých zkušenostech, sahajících až do roku 1868. Stabilita a tradice umožnily Slavia pojišťovně stát se silnou společností, která je současně schopna flexibilně reagovat na nové trendy. Široké spektrum jejích pojistných produktů a služeb využívají soukromé osoby i podnikatelé. V případě soukromých osob se jedná zejména o pojištění majetku a odpovědnosti nebo cestovní a úrazové pojištění. Slavia pojišťovna se dlouhodobě zaměřuje na zodpovědné řidiče, kterým v rámci autopojištění dokáže nabídnout mnohá zvýhodnění. Zároveň patří mezi lídry trhu v oblasti pojištění cizinců, unikátní je její pojištění domácích mazlíčků nebo bezkrevní léčby. Firmám nabízí např. pojištění odpovědnosti, aut a přepravy nebo majetková a technická pojištění. Mezi spokojené zákazníky Slavia pojišťovny patří také obce a města. Speciální servis poskytuje personálním agenturám a cestovním kancelářím.

www.slavia-pojistovna.cz