Aktualizace aplikace Moto Camera 2 přináší nové doplňky všem smartphonům Motorola

Majitelé Motorola moto Z³ play právě obdrželi nejnovější aktualizaci aplikace Moto Camera 2. Ta přináší nové a zajímavé doplňky a možnosti.

Uživatelé si nyní mohou vybrat z řady živých filtrů Live Filters (ty jsou k dispozici na všech moto zařízeních). Díky možnostem UI úpravy fotografických rastrů je nyní možné správné zarovnání fotek. A je toho ještě více: stabilita databází v manuálním módu, histogram a zobrazování teploty v Kelvinech pro všechna zařízení.

Histogram je poměrně užitečný, ale často nepochopený a zanedbávaný nástroj v digitální fotografii, který pomáhá dosáhnout správné expozice na snímcích. Je to grafická interpretace osvětlení fotografované scény. Levá strana grafu představuje černou barvu nebo stíny, pravá strana slouží pro zvýraznění nebo světlé oblasti a střední část je určena středním tónům (střední nebo 18% šedá). Umístění vrcholu pak představuje počet pixelů v daném tónu. Histogram je k dispozici pouze v ručním režimu.

Moto Z³ a moto Z³ play už mají také AR nálepky, které uživatelům umožňují přesouvat virtuální objekty a symboly do reálného světa. Tato funkce funguje prostřednictvím aplikace Google Lens přímo integrované do softwaru fotoaparátu. Moto G6 plus a moto G7 tuto funkci dostanou už během února.

S nejnovějšími aktualizacemi se uživatelé dočkají opravy chyb a vylepšení výkonu.

Po předchozí aktualizaci aplikace Moto Camera 2 z prosince 2018 mohou všechna zařízení Motorola používat pro přední fotoaparát režim Portrait a Spot Color a přidat vodoznak na fotografie. Vodoznak s nápisem „vyfoceno s Moto (název modelu)“, jménem uživatele a logem Motorola se zobrazuje vždy v rohu fotografie.

O společnosti Motorola

Motorola Mobility LLC byla v roce 2015 získána společností Lenovo Group Holdings. Společnost Motorola Mobility, která je plně vlastněnou dceřinou společností firmy Lenovo, má zodpovědnost za navrhování a výrobu všech značkových mobilních telefonů značek Moto a Motorola.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) s obratem 45 miliard amerických dolarů je společností zařazenou v žebříčku Fortune Global 500. Představuje světového a technologického lídra v řízení transformace prostřednictvím chytrých zařízení a infrastruktury, které vytvářejí tu nejlepší uživatelskou zkušenost. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejrozsáhlejších portfolií připojných produktů na světě, včetně smartphonů (Motorola), tablet, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a pracovních stanic, stejně jako zařízení AR / VR a inteligentních řešení pro domácnosti a kanceláře. Řešení datových center společnosti Lenovo (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní výkon pro připojení, která mění podnikání a společnost. Lenovo pracuje na tom, aby inspirovala všechny k rozdílnosti a vybudovala chytřejší budoucnost, kde všichni prosperují. Následujte nás na stránkách LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, přečtěte nejnovější informace na Storyhub, nebo navštivte naše webové stránky http://www. lenovo.com/