Přepínač Zyxel XS3800-28 přináší revoluci do školních a firemních sítí

Nejnovější přepínač značky Zyxel nabízí více portů, větší flexibilitu, vyšší přepínací kapacitu a navíc ještě špičkový design

Praha, 20. února 2019

Společnost Zyxel Communications dnes oznámila uvedení 10gigabitového agregačního přepínače XS3800-28. Zařízení, které je navrženo s ohledem na potřeby škol, malých a středně velkých organizací, v sobě spojuje výkon, flexibilitu a stabilitu nutnou k bezproblémovému fungování složitých sítí.

Spousta portových kombinací pro maximální flexibilitu

Díky svým 8 kombinačním portům tento všestranný přepínač zvládá až 24 připojení optickým kabelem SFP+ s rychlostí 10G nebo 12 připojení měděným kabelem RJ-45 s rychlostí 10G. Toto flexibilní provedení umožňuje síť nastavit dle aktuálních potřeb a v případě jejich změny snadno provést její rekonfiguraci.

Nový agregační přepínač Zyxel XS3800-28 10G dodá vaší síti flexibilitu.

„Naší snahou bylo ukázat, že adaptabilita a široké možnosti konfigurace síťového produktu jsou stejně důležité parametry jako například výkon a rychlost,“ poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Model XS3800-28 je navržen tak, aby uspokojil současné i budoucí nároky kladené na školní a firemní sítě.”

Vše, co potřebuje centrální přepínač

Model XS3800-28 nabízí vyšší přepínací kapacitu, větší L3 síť a vynikající výkon CPU, což ho předurčuje k instalacím vyžadujícím rozsáhlou agregaci. Pokud chcete vytvořit pokročilou síť vyznačující se nízkou latencí a 10G páteřní architekturou pro vysokou hustotu provozu, pak se bez agregačního přepínače tohoto kalibru neobejdete.

Mezi další silné stránky přepínače patří odolnost a vysoká provozuschopnost. V případě špatné konfigurace můžete pomocí tlačítka pro obnovu okamžitě přejít na záložní připojení. A pro případ selhání primární napájecí jednotky je přepínač vybaven duálním napájením. Díky svému vysoce kvalitnímu hardwaru je model XS3800-28 zárukou bezproblémového fungování sítě.

Multigigabitový přepínač připravený na budoucnost

Jako multigigabitový přepínač je model XS3800-28 nutností pro všechny vzdělávací instituce a firmy vyžadující špičkovou funkcionalitu své sítě. Pomocí měděných portů podporujících rychlost 100 M, 1 G, 2,5 G, 5 G a 10 G dokáže tento výkonný přepínač předcházet degradaci připojení a problémům, s nimiž se často potýkají produkty s rychlostí 2,5/5 G, jako např. servery a úložiště. Model XS3800-28 je navíc kompatibilní s kabely kategorie CAT5e, takže nevyžaduje nákup drahých kabelů CAT6.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy