Games with Gold na březen a další novinky ze světa Xboxu

Xbox v rámci programu Games with Gold pro členy Xbox Live Gold opět nabídku dalších zajímavých titulů. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

Dostupnost: 1.–31. 3. pro Xbox One

Vydejte se na širé moře ve hře ADVENTURE TIME: PIRATES OF THE ENCHIRIDION. Pomozte hrdinům Finnovi, Jakeovi, Marceline a BMO odhalit důvod toho, proč se země Ooo nachází pod vodní hladinou. Budete objevovat moře i pevninu, bojovat s piráty a hledat ukryté indicie k vyřešení záhady a záchraně potopeného světa.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Dostupnost: 16. 3.–15. 4. pro Xbox One

Připravte se na totální válku ve hře PLANTS VS. ZOMBIES GARDEN WARFARE 2. Doktor Zomboss posílil svou armádu zombií, ale rostliny podnikají ofenzívu ke znovudobytí ztraceného území! K dispozici máte online režim až pro 24 hráčů, kooperaci čtyř hráčů nebo kampaň pro jednoho. Boj o předměstí právě začíná!

Star Wars Republic Commando

Dostupnost: 1.–15. 3. pro Xbox One a Xbox 360

V galaxii vypukl chaos a vaší povinností je ve hře STAR WARS REPUBLIC COMMANDO vydat se do boje. Hra je časově zasazena do období Klonových válek a vy, jako velitel elitního týmu, máte za úkol infiltrovat území nepřátel, likvidovat je a zajistit si převahu. Vaše jednotka bude plnit každý rozkaz a spolupracovat s cílem zničit separatistické síly. Ale vy nejste jen velitelem, jste současně i zbraní.

Metal Gear Rising: Revengeance

Dostupnost: 16.–31. 3. pro Xbox One a Xbox 360

Slavná herní série Metal Gear se v METAL GEAR RISING: REVENGEANCE vydává novým zajímavým směrem. Hra je více zaměřena na čistou akci a příběh, v němž vystupujete jako kyberninja Raidan, dětský voják, z něhož se transformací stal napůl člověk a napůl stroj. Porcujte na kousky nepřátelské kyborgy a vyzbrojeni svou bleskurychlou katanou a touhou po pomstě ve svém srdci se pusťte do boje proti celosvětovému spiknutí.

Podívejte se na březnovou nabídku Games with Gold ve videu.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • Batman: Return to Arkham
  • Disney Epic Mickey 2: The Power of Two
  • Headlander
  • Alien Isolation
  • The Walking Dead: The Complete Second Season

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jenom po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.

Reklamy