Design studiových reproduktorů

Nové stereo reproduktory Genesis Helium 400BT našly inspiraci u profesionálních studiových reproduktorů

11. 3. 2019 – Genesis Helium 400BT jsou stereofonní reproduktory s výkonem 40 W RMS, které zaujmou nejen vysokou kvalitou zpracování, výrazným podáním nízkých tónů, ale i moderním designem a kombinací pevného a bezdrátového připojení Bluetooth. Reproduktory mají klasický obdélníkový tvar a dřevěné tělo, což je základem kvalitního zvuku. Ovládání vysokých a nízkých tónů umožňuje přizpůsobit zvuk podle vlastních požadavků.

Hrajte se zvukem naplno
Reproduktory Helium 400BT mají dřevěnou konstrukcí, 4″ basový reproduktor a 2,3″ středně tónové reproduktory, což je zárukou kvalitního zvuku a hlubokých basů. Díky těmto vlastnostem jsou reproduktory Helium 400BT ideálním společníkem při hraní napínavých her, poslechu hudby i sledování filmů.

Design profesionálních studiových reproduktorů

Při navrhování výsledné podoby se Genesis inspiroval profesionálními studiovými reproduktory. Kombinace matné černé a červené barvy zvyšuje atraktivitu, boční ovládací panel používá kvalitní kovové prvky a ovladače.

Boční ovládací panel
Komfortní používání reproduktorů Helium 400BT zaručuje ovládací panel umístěný na pravém boku reproduktoru, na kterém se nacházejí ovladače úrovně hlasitosti a vysokých i nízkých tónů. Na bočním panelu se také nachází spínač pro změnu režimu Bluetooth a AUX.

Pevné i bezdrátové připojení

Stolní reproduktory Genesis Helium 400BT umožňují jak pevné tak bezdrátové připojení pomocí Bluetooth. Mohou tedy plně sloužit pro přehrávání zvukové stopy nejen z PC ale i notebooku, chytrého telefonu a dalších zařízení s Bluetooth.

Cena a dostupnost:

Reproduktory Genesis Helium 400BT jsou k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 1 239 Kč.

Specifikace:
Připojení: drátové 3,5mm jack + bezdrátové Bluetooth
Audio systém: stereo 2.0
Výkon reproduktorů: 2 × 20 W
Celkový výkon: 40 W RMS
Typ sestavy: Aktivní
Frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz
Impedance: 4 Ohm + 8 Ohm
Vstup: 1× jack 3,5mm (PC)
Typ napájení: 220-240 V
Ovládání hlasitosti: Ano (na bočním panelu)
Dálkové ovládání: Ne
Rozměry (Š×V×H): 143×252×207 mm
Materiál: Dřevo
Barva: černo-červená

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/helium-400bt-gaming-speakers/

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.