Natalia Stroe nastupuje jako Country Manager společnosti The Coca-Cola Company pro ČR a SR

Praha, 14.března 2019 – Společnost The Coca-Cola Company (TCCC) jmenovala v únoru Natalii Stroe do pozice Franchise Country Manager pro Českou republiku a Slovensko. Natalia má za sebou 15 let působení v rámci systému společnosti Coca-Cola v řadě vysokých manažerských pozic v marketingu a prodeji několika zemí jihovýchodní Evropy.

Před svým jmenováním zastávala pozici Country Sales Manager pro Bulharsko. Během své profesní kariéry Natalia prokazuje schopnost dosahovat vynikajících výsledků při naplňování stanovených cílů v oblastech výnosů, objemů i zisku.

„Svým jmenováním jsem poctěna a je mi potěšením ujmout se vedení v České republice a na Slovensku. Nemohu se dočkat, až se na tuto náročnou cestu vydám a těším se na náš další růst v tomto regionu,” řekla Natalia Stroe.

O společnosti Coca-Cola

The Coca-Cola Company (NYSE: KO) je největším výrobcem nápojů na světě s nabídkou více než 500 značek dostupných spotřebitelům ve více než 200 zemích. Z našich 21 značek s hodnotou přesahující miliardu dolarů je 19 dostupných ve variantách s nízkým nebo nulovým obsahem cukru, které tak lidem po celém světě pomáhají snadněji kontrolovat příjem přidaného cukru. Vedle nápojů se stejnojmennou značkou Coca-Cola patří mezi naše všeobecně známé produkty sojové nápoje AdeS, zelené čaje Ayataka, vody Dasani, džusy a nektary Del Valle, nápoje Fanta, kávy Georgia, čaje a kávy Gold Peak, čaje Honest Tea, džusy Minute Maid, sportovní nápoje Powerade, džusy Simply, vody smartwater a vitaminwater, nápoje Sprite, či kokosové vody Zico. Své pozitivní přispění světu bere společnost Coca-Cola velmi vážně. Naše úsilí začíná snižováním obsahu cukru v našich nápojích a poskytováním nových a pestrých nápojů spotřebitelům kdekoliv na světě. Kromě toho neustále pracujeme na omezování vlivu našich činností na životní prostředí, vytváříme lákavé kariérní příležitosti a přinášíme možnosti výdělku všude, kde působíme. Společně s našimi partnerskými stáčírnami tak poskytujeme zaměstnání vice než 700 000 lidí po celém světě.

Další informace jsou k dispozici v našem digitálním magazínu Coca-Cola Journey na stránkách www.coca-colacompany.com. Společnost The Coca-Cola Company můžete také sledovat na sociálních sítích Twitter, Instagram, Facebook a LinkedIn.