Cooler Master uvádí novou sérii počítačových skříní s označením NR

Eindhoven, Nizozemsko 21. 3. 2019 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí řadu počítačových skříní NR včetně prvních dvou modelů MasterBox NR400 a MasterBox NR600.

Nová NR série nabízí minimalistický design jednoduchého kvádrovitého tvaru s přímými liniemi a klade maximální důraz na funkčnost a výkon. Jednou z hlavních předností je dokonalé proudění vzduchu přes perforovaný přední panel, který je narušen pouze ikonickým svislým pruhem z původní řady N.

Dva oznámené modely podporují rozdílné formáty základních desek. Zatímco menší MasterBox NR400 je určena pro mATX, větší MasterBox NR600 disponuje dostatkem prostoru pro standardní ATX.

Vlastnosti NR řady:

  • Minimalistický design a optimální chlazení – elegantní design doplňují mřížkované panely pro optimální proudění vzduchu
  • Boční panel z tvrzeného skla – je upevněn šrouby na zadním panelu tak, aby zůstal zcela čistý
  • Jack konektor pro sluchátka – k dispozici je 4polový jack konektor pro přenos zvuku do sluchátek i z mikrofonu
  • Podpora grafických karet – počítačová skříň NR400 podporuje až 345mm a NR600 410mm grafické karty
  • Cable management – Vysoce kvalitní, široké gumové průchodky spolu s bohatým prostorem za základní deskou poskytují dostatek volnosti pro vedení kabelů

Počítačové skříně Cooler Master řady NR budou k dispozici na konci dubna 2019 za doporučené koncové ceny 59,99 euro v případě modelu MasterBox NR400, respektive 69,99 euro za MasterBox NR600.

Pro více informací navštivte www.CoolerMaster.com

O značce Cooler Master

Společnost Cooler Master se sídlem v Tchaj-pej na Tchaj-wanu dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další. Cílem značky je nabídnout zákazníkům a fanouškům co nejlepší výběr kvalitních zařízení, aby v duchu svého motta „Make It Yours“ poskytla každému skutečně to, co hledá.