Zatloukalová se stává spoluvlastníkem agentury Fenek, s Vicherkem mají po 50 %

Před rokem opustila Irena Zatloukalová po sedmi letech pozici tiskové mluvčí Seznam.cz a stala se součástí agentury Fenek. Od svého příchodu agenturu specializovanou na IT a technologické firmy vede na pozici Managing partner, nyní v ní navíc získává 50% podíl. Ve Fenkovi zajišťuje pro klienty media relations a strategické poradenství v HR – zejména nastavování interní komunikace a procesů.

“Proč po tolika letech v Seznam.cz právě Fenek? Jedním z důvodu jsou naši klienti – super technologické firmy, které mají obrovský potenciál. Ten jim můžu pomáhat využít a zároveň být u toho, když se potřeba něco sdělit začne měnit ve firemní proces, který jim pomáhá byznysově růst,” říká Irena Zatloukalová. “S Jirkou se vzájemně doplňujeme a společně se nám nejen daří mít spokojené klienty, ale hlavně budovat skvělý fenčí tým. S nimi mi práce dělá radost,” dodává.  

Irena už rok Fenka vede a stará se také o chod šestičlenného týmu. Využívá při tom znalosti ze studia sociologie a systemického výcviku. Právě na interní komunikaci a také HR strategické poradenství se zaměřuje i u klientů.

Do Fenka Irenu přivedl jeho zakladatel Jiří Vicherek. Ten s ní chtěl natolik pracovat, že se před lety sám hlásil na volné místo v PR týmu Seznam.cz. Už rok si tak plní svůj sen a nyní společně nejen pracují, ale dokonce 50:50 spoluvlastní firmu. “V pohádkách si hrdina svým charakterem a pílí vydobude půl království a princeznu k tomu. V našem příběhu je Irča ten hrdina, já jsem ta princezna. Máme se pohádkově, vzít ji do firmy bylo mé nejlepší byznysové rozhodnutí,” komentuje Jiří Vicherek.

Mezi klienty agentury Fenek patří odborná akce jako Marketing Festival, advokátní kancelář NOVALIA nebo agentura WeDigital. Fenek se věnuje také řízení a exekuci globálního content marketingu pro Keboolu a stará se o komunikaci aplikace Richee od Banky CREDITAS.