Nová employer brand komunikace firmy MoroSystems

Firma MoroSystems spustila novou náborovou kampaň s cílem budovat svou značku zaměstnavatele v povědomí IT odborníků i širší veřejnosti. Kromě výrazného headline „S TEBOU BUDEME LEPŠÍ” kampaň svou textací oslovuje přímo Java a React developery.

Vizuály budou k vidění na CLV nosičích, fasádových reklamních bannerech, venkovních plakátovacích plochách i v MHD v Brně a Hradci Králové, kde má firma dvě ze svých vývojových center.

V hlavní roli jsou tváře lidí z MoroSystems propojené v symbolu velkého písmene M, které firma zvolila jako ústřední motiv komunikace. Propojení ve vizuálu i text perexu zdůrazňuje spolupráci a spojování lidí do týmů, protože společně vždy dosáhnou lepších výsledků.

Koncept vytvořil tým MoroSystems ve spolupráci s brněnskou kreativní agenturou MAJAK agency Mateje Benka a Jakuba Rendly.

„V MoroSystems věříme, že lidé dosahují nejlepších výsledků právě tehdy, když spolupracují. Každý nový člen do týmu přináší své unikátní dobro, kterým k výsledku přispívá. Cítili jsme, že potřebujeme najít komunikaci, která by vyjadřovala hodnoty různorodosti, společenství a spolupráce. I proto tvářemi kampaně nemohl být nikdo jiný než kluci a holky z MoroSystems.“

Jiří Malý, HR Director MoroSystems

 

Informace o kampani

Klient a značka: MoroSystems

Tvůrce konceptu: MAJAK agency

Tváře kampaně: Honza, Barbara, Roman, Lukáš a Martina z MoroSystems

Autor fotoportrétů: Tino Kratochvíl

Umístění: Outdoor reklamní plochy v Brně a Hradci Králové

Timing: duben – květen 2019

Headline a subheadline kampaně

 

S TEBOU BUDEME LEPŠÍ

V našich týmech spojujeme nejschopnější lidi v IT. Jak?

Respektujeme různorodost a necháváme prostor.

Protože každý jsme jiný, ale společně jsme lepší.

O firmě MoroSystems

Společnost MoroSystems je na trhu již 12 let. Firmu založili Tomáš Páral se Stanislavem Hybáškem v roce 2006 krátce po tom, co si začali při studiích přivydělávat vývojem software v jazyce Java. V současné chvíli ve firmě pracuje více než 150 kolegů v kancelářích v Brně, Hradci Králové, Praze, Bratislavě a na home office. MoroSystems pomáhá lidem ve firmách lépe spolupracovat pomocí hluboké týmové práce, technologií a know how. Mezi její dlouholeté zákazníky patří například T-Mobile, AEVI, Diebold Nixdorf nebo eBay.

 

Making of video

ke stažení zde: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1AiYiWUQAZNwD6Hj-1Roz1tlO3HbmqaQy

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ncBO1JKa9do

Příklady vizuálů

ke stažení zde

Martina, analyst z Prahy a Barbara, analyst z Brna

Barbara, analyst z Brna a Honza, senior developer z Hradce Králové

Lukáš, senior developer z Brna a Roman, senior developer z Hradce Králové