Kingston Digital představuje nové microSD karty High Endurance

 

 • Velmi odolné paměťové řešení s velkým počtem přepisovacích cyklů
 • Vysoký výkon a bezproblémové nahrávání

 

Praha, Česká republika – 1. dubna 2019 – Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash pamětí a pobočkou společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Tato karta je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Aplikace, které vyžadují intenzivní zápis dat, jsou kriticky závislé na vysoké úrovni spolehlivosti a výkonu paměťového média. MicroSD karta Kingston High Endurance má velkou životnost, vysokou úložnou kapacitu a zvýšenou odolnost, čímž splňuje specifické požadavky pro videozáznam z domácích nebo automobilových kamer. Pojme až 20 000 hodin1 plynulého videozáznamu v rozlišení Full HD 1080p, aby bylo možné spolehlivě zachytit vše, co se děje doma nebo na silnici.

MicroSD karty High Endurance Kingston zkonstruoval a otestoval k použití v náročných podmínkách a jsou dostatečně odolné, aby ochránily data před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením2. Jsou proto spolehlivým řešením pro dlouhodobé ukládání důležitých okamžiků bez rizika ohrožení nebo ztráty dat.

„Záběry zachycené domácími bezpečnostními systémy a automobilovými kamerami mohou být neuvěřitelně cenné. Uživatelé potřebují jistotu, že jejich paměťové karty se vyrábějí tak, aby vydržely extrémní podmínky a zároveň poskytovaly stabilní paměťové řešení k ukládání důležitých záznamů, když to majitelé nejvíce potřebují,“ říká Tiago Gomes, obchodní manažer flash produktů Kingston pro region EMEA. „Bezpečnostní kamery se stávají stále běžnější součástí vybavení aut i domácností. Uvedením nové výkonné microSD karty High Endurance dokážeme uspokojit stále rostoucí poptávku po bezproblémovém nahrávání mnohahodinového videozáznamu.“

MicroSD karty Kingston High Endurance jsou k dispozici s kapacitami 32 GB, 64 GB a 128 GB a nabízejí dvouletou zárukou, bezplatnou technickou podporou a pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston. Více informací najdete na www.kingston.com.

Vlastnosti a parametry microSD karty High Endurance:

 • Kapacita3: 32 GB, 64 GB, 128 GB
 • Výkon4: UHS-I U1 Speed Class 10
  • 32 GB a 64 GB – rychlost čtení 95 MB/s, rychlost zápisu 30 MB/s
  • 128 GB – rychlost čtení 95 MB/s, rychlost zápisu 45 MB/s
 • Doba provozu (videozáznam Full HD 1080p):
 • 32 GB – 5.000 hodin
 • 64 GB – 10.000 hodin
 • 128 GB – 20.000 hodin
 • Rozměry: 11 × 15 × 1 mm
 • Provozní teplota: −25 až 85 °C
 • Záruka: dvouletá záruka, bezplatná technická podpora

 

MicroSD karta High Endurance
Označení Kapacita
SDCE/32GB 32 GB
SDCE/64GB 64 GB
SDCE/128GB 128 GB

1 Stanoveno na základě interních testovacích dat s kapacitou 128 GB. Doba se může lišit podle hostitelského zařízení a způsobu použití.

2 IEC/EN 60529 IPX7 – certifikace na odolnost proti trvalému ponoření do vody do hloubky 1 m po dobu 30 minut. Odolnost proti teplotám v rozmezí −25 až 85 °C. Stanoveno na základě armádní standardní testovací metody MIL-STD-883H, METHOD 2002.5. Odolnost proti rentgenovému záření stanovena podle standardu ISO7816-1.

3 Část kapacity uvedené na flash paměťovém zařízení se používá pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je tedy menší, než jaká je uvedena na produktech. Další informace naleznete v příručce Kingston Flash Memory Guide na kingston.com/flashguide.

4 Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a jeho konfiguraci.

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: https://twitter.com/KingstonTech

Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

O společnosti Kingston Digital Europe Co LLP.

Kingston Digital Europe Co LLP je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího světového nezávislého výrobce paměťových produktů. Kingston vyvíjí, vyrábí a dodává paměťové produkty po stolní počítače, notebooky, servery a tiskárny a flash paměti pro počítače, digitální kamery/fotoaparáty a mobilní zařízení. V rámci svojí globální sítě dceřiných firem a poboček má Kingston výrobní zařízení v Kalifornii, na Taiwanu, v Číně a obchodní zástupce ve Spojených státech, v Kanadě, v Evropě, v Rusku, v Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, v Indii, na Taiwanu, v Číně a v Latinské Americe. Pro získání dalších informací volejte +44 (0)1932 738888 nebo navštivte www.kingston.com.