Huawei P30 lite: kandidát na mobil roku střední třídy

Nejnovější smartphone Huawei P30 lite kombinuje vynikající design s hi-tech inovacemi společnosti Huawei. Přístroj je vybaven třemi zadními fotoaparáty s podporou širokoúhlého fotografování a umělé inteligence (AI). Díky vysoké kvalitě čoček mohou dnes mladí fotografičtí nadšenci pořizovat fotografie na svůj smartphone v kvalitě plakátu. Trojité kameře dominuje hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx doplněný o 8 Mpx širokoúhlý fotoaparát a 2 Mpx snímač hloubky. Pro úžasný uživatelský zážitek je Huawei P30 lite vybaven čipovou sadou Kirin 710 pracující v tandemu s uživatelským rozhraním EMUI 9.0.1. a s interním úložištěm o velikost 128 GB.

Každá ohnisková vzdálenost má své jedinečné kouzlo a výhody. Teleobjektiv vyniká zachováním detailů o fotografických objektech, zatímco širokoúhlý objektiv poskytuje větší perspektivu. Ani pro profesionální fotografy není jednoduché nosit s sebou několik objektivů. Takže se dnes nakonec i oni uchylují k pořizování fotografií pomocí skvělých smartphonů.

Vynikající design a inovativní výrobní techniky

Huawei P30 lite v souladu s důrazem na špičkovou kvalitu a moderní design přístrojů pokračuje v následování vytyčené strategie a spojuje moderní vzhled s předními technologiemi značky, jako tomu bylo třeba v případě řady P20 nebo Mate20.

Model P30 lite je kromě bohatého technologického balíčku, který se ukrývá uvnitř přístroje, odhodlaný usilovat o dokonalost i vně. Huawei P30 lite je k dispozici ve třech barevných provedeních: Midnight Black, Pearl White a Peacock Blue. Jedná se o evoluci proslulé gradientové barvy Huawei, která využívá zářivý film k akcentování zadní části přístroje s nádechem futuristického půvabu.

Huawei P30 lite je určen všem, kteří milují módu. Přirození uživatelé nejnovějšího modelu nikdy nepřestávají jednat odvážně a kreativně a jsou otevřeni novým výzvám. Jejich kreativitu podporuje funkce vyzváněcích video tónů. Lidé milují možnost nastavit si své oblíbené vyzvánění. Nyní si mohou dokonce zvolit preferované video. K dispozici je tak možnost stahovat klipy z oblíbených sociálních sítí a následně je využít i jako odpověď na příchozí hovor.

Huawei P30 lite, nejnovější zástupce nadšenců do fotografování, bude k dispozici v České republice za cenu 8 999 korun. Pokud si ho zájemci pořídí v období od 15. dubna do 12. května, získají k němu jako dárek bluetooth reproduktor Huawei CM51. Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.

Reklamy