Do vedení společnosti CCV nastoupili Jan Škerle a Lubomír Veselý

Brno, 17. 4. 2019 – Česká společnost CCV Informační systémy, která dodává software pro obchod a logistiku, rozšířila svůj top management. Novým COO (Chief Operations Officer) se stal Jan Škerle, novým CSO (Chief Sales Officer) Lubomír Veselý. Společně se spoluzakladatelem a jednatelem Daliborem Damborským se podílí na nejužším vedení firmy.

Obě pozice vznikly nově. „Jako firma jsme dospěli a čekají nás nové výzvy, které si vyžadují specializované řízení. Proto jsme vytvořili pozice COO a CSO,“ řekl ředitel Dalibor Damborský. Důležitá rozhodnutí tak nově nejsou jen v jeho rukou, ale podílí se na nich i Škerle a Veselý.  „Naše pozice jsou rovnoprávné, při hlasování máme každý jeden hlas,“ dodal Damborský.

Jan Škerle (53 let) je ve firmě od roku 1998. Začínal jako analytik, tester a dokumentarista. Později se stal ředitelem divize eGovernment. Nyní má ze své pozice na starosti vše kolem vývoje a vylepšování produktů. V devadesátých letech působil jako pedagog na základní škole i na gymnáziu a taktéž jako asistent na Masarykově univerzitě. Na téže vysoké škole vystudoval matematiku a fyziku.

Lubomír Veselý (33 let) začal ve společnosti v roce 2013 pracovat jako account manažer pro ERP systémy, později působil jako obchodní ředitel. Ze své nové pozice zodpovídá za celý obchod a marketing. Obchodu se věnoval i při svém dřívějším působení ve firmách Medica HealthWorld a Moravia Propag. Je absolventem VOŠ Informačních systémů a služeb v Brně.

O společnosti CCV Informační systémy

CCV Informační systémy je český výrobce software se sídlem v Brně, který už 27 let patří na českém trhu k nejvýznamnějším dodavatelům informačních systémů pro obchod a logistiku. Mezi jeho klienty patří například Alza, Mall nebo Univeler. Jedním z nejvýznamnějších řešení společnosti je služba ORION EDI, který zajišťuje elektronickou výměnu dat mezi dodavateli a odběrateli.