Xiaomi je novým partnerem České Miss

Česká republika, Praha, 18. dubna 2019 — Xiaomi, značka mobilních telefonů a kvalitní elektroniky, především z oblasti IoT a smart home, je novým hrdým partnerem ročníku České Miss 2019. Tuto značku v České republice zastupuje společnost Witty Trade s.r.o., se kterou Česká Miss slavnostně podepsala smlouvu o spolupráci.

Dívky z České Miss se mohly podívat do společnosti WittyTrade s.r.o., kde se seznámily s generálním ředitelem panem Viktorem Hajíčkem, který jim předal telefony Xiaomi Redmi Note 7. Tento telefon si dívky na první pohled zamilovaly a rády ho na místě vyzkoušely. České krásky byly velmi překvapené z kvality fotografií, pořízených na nových Xiaomi, a konstatovaly, že fotí daleko lépe jak jejich současné telefony.

Další „selfíčka“ a „storíčka“ na Instagram budou Jana Šišková, Tereza Vlčková, Amálie Sloupenská a Barbora Bláhová fotit již na nové krásné telefony, s tou nejnovější technologií. Česká Miss bude mít také pro všechny dívky, které postoupí ze semifinále letošního ročníku, k dispozici telefony Xiaomi Redmi Note 7, aby se také mohly ze svých soustředění podělit s celým světem o své zážitky. Další z mnoha důvodů přihlásit se do nového ročníku České Miss 2019 a odstartovat svou novou kariéru! Všechny vítězky navíc obdrží další hodnotné dary s logem Xiaomi, přímo na finále 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín.

Pan Martin Chmelař z vedení České Miss se vyjádřil, že spojení s takto významným partnerem považuje za obrovský úspěch a tímto velmi děkuje novému partnerovi Xiaomi a Viktorovi Hajíčkovi za projevenou důvěru.

Všechny fotografie z návštěvy České Miss u Xiaomi naleznete na http://ceskamiss.cz/?novinky&novinka=ceska-miss-ma-noveho-partnera-xiaomi-14.

***

O společnosti Xiaomi

Společnost Xiaomi Corporation byla založena v dubnu 2010 a byla kótována na hlavní burze v Hong Kongu dne 9. července 2018 (1810.HK). Xiaomi je internetová společnost s chytrými telefony a chytrými produkty, které jsou propojeny platformou IoT.

S vizí být přáteli se svými uživateli a být „nejúžasnější společností“ v srdcích svých uživatelů se společnost Xiaomi zavázala k neustálým inovacím s neochvějným zaměřením se na kvalitu a efektivitu. Společnost neúnavně buduje úžasné produkty s poctivými cenami, aby si každý na světě mohl vychutnat lepší život prostřednictvím inovativních technologií.

Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.