Do České republiky přicházejí první modely Philips TV pro rok 2019

Praha, 23. dubna 2019 – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, zahájila prodej prvních televizorů z modelové série pro rok 2019. Již nyní si mohou zákazníci zakoupit základní modely 24PHS4304 a 24PHS4354. Jedná se o malé, 24palcové televizory s rozlišením HD. Model 4304 má černý rámeček, model 4354 designový bílý rámeček a hodí se tak například jako druhý televizor do kuchyně.

Technologie Pixel Plus HD v těchto modelech optimalizuje kvalitu obrazu. Výsledkem je ostrý obraz s výborným kontrastem. A to ať už sledujete seriál či film ze streamu online nebo pomocí kabelového či pozemního vysílání. Televizor nabízí základní konektorovou výbavu – mimo jiné dva HDMI vstupy, USB, VGA či audio vstup na sluchátka. TV přehraje většinu nejčastějších formátů videa, jako je AVI, MKV nebo MP4. Podporuje nové vysílání DVB-T2 HEVC.

Tento malý a skladný televizor, který se hodí na cesty nebo jako druhý televizor do ložnice, dětského pokoje či kuchyně, lze zakoupit již za 4 490 Kč (169 EUR na Slovensku). Na další modely se mohou čeští a slovenští zákazníci těšit v průběhu dalších měsíců.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je jedním z hlavních hráčů v oblasti vizuální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů značky Philips v Evropě, Rusku, Středním východě, Jižní Americe, Indii a vybraných zemích Asie a Tichomoří a audio techniky po celém světě. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV Technology. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost a styl. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášela jen výjimečné audiovizuální zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných zemích. TP Vision zaměstnává kolem 2 000 lidí v různých lokalitách po celém světě a je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD televizorů. Prodává a promuje televizory značky Philips v Číně. Společnost TPV dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí, logistickou efektivitou a kvalitou.

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate  

Instagram: https://instagram.com/philipstvs