T-Mobile spouští novou imageovou kampaň, ve které přibližuje výhody služby Magenta 1

Praha, 29. dubna 2019 − T-Mobile spustí 1. května novou kampaň s názvem „Magenta 1 se přizpůsobí každé rodině. I té vaší“. Podpoří v ní službu Magenta 1, která funguje od loňského února. Kampaň potrvá do konce června a operátor v ní představí výhody Magenty 1.

Magenta 1 − Nejflexibilnější řešení na českém trhu s téměř 40 tisíci kombinacemi

Služba Magenta 1 přináší zákazníkům výhody na základě spojení mobilních a pevných služeb pod jednu smlouvu. Čím víc služeb si zákazníci pořídí, tím víc výhod od operátora dostanou. Maximum služeb pod jednou smlouvou je 9. „Magenta 1 je nejflexibilnější řešení na českém trhu. Již dnes máme téměř 40 tisíc různých kombinací, je tak vhodná pro jakoukoli domácnost,“ říká Juraj Bóna, ředitel Komerční divize T-Mobile Česká republika, a dodává: „Zákazníci nejvíce oceňují, že jim nikdo nic nediktuje. Nenabízíme jim žádný předem nadefinovaný balíček nebo službu, která musí být jeho součástí, a slevy nepodmiňujeme konkrétními produkty. Zákazník si v Magentě 1 spojí jen ty služby, které skutečně chce, potřebuje a bude využívat.“

Služby v Magentě 1 každému na míru

Každý zákazník si spojí pevné a mobilní služby přesně podle sebe na míru. Za rok a čtvrt fungování služby využívají dvě třetiny zákazníků kombinaci mobilních i pevných služeb, zbylá třetina má v Magentě 1 služby složené pouze z mobilních služeb. Nejpočetnější skupina zákazníků využívá čtyři služby, přičemž nejoblíbenější a nejčastější kombinací jsou dva tarify z generace Mobil S s pevným internetem na doma a T-Mobile TV.

V rámci své skupiny si všichni členové volají a píší zadarmo, a to i když nemají neomezený tarif nebo mají předplacenou Twist kartu, což vnímají jako velmi vítaný benefit. Rodiče si tak mohou přidat své děti s předplacenými kartami. Pokud mají dohromady čtyři služby, dostanou kromě slevy 20 % na měsíční paušál navíc 10 GB dat do mobilu. A když si přidají do Magenty ještě něco, získají navíc 15 GB mobilních dat měsíčně a každý měsíc ušetří na paušálu 25 %. Data navíc si pak mohou v rodině rozdělit, jak chtějí.

T-Mobile v nové kampani vypráví příběhy

T-Mobile opustil koncept Hotelu Růženka a vsadil tentokrát na neznámé herce. V nadcházející kampani ukáže příběhy obyčejných lidí, i když s netradičním povoláním nebo koníčkem, kteří usilovně přemýšlejí nad ideálním výběrem a kombinací svých služeb u operátora, a to ve chvílích, kde by se rozhodně měli věnovat něčemu úplně jinému. T-Mobile pro ně přichází s jednoduchou odpovědí a řešením, kterým je právě Magenta 1.

Kampaň poběží do konce června v televizi, na internetu a sociálních sítích a doplní ji komunikace na zákaznických prodejnách. V televizi budou postupně nasazeny tři spoty o délce 30 vteřin. Pod kampaní je podepsána agentura Saatchi & Saatchi. Televizní spoty natočil v produkci společnosti Bistro Films režisér Marek Partyš. Voiceover namluvil moderátor a dabér Zbyšek Horák.

T-Mobile myslí i na podnikatele

Od 1. května umožní T-Mobile vstup do světa Magenty 1 i podnikatelům a živnostníkům. Nově pro ně operátor nabízí výhody pod hlavičkou Magenta 1 Business u smlouvy Extra pro podnikatele. Díky tomuto spojení T-Mobile nyní podnikatelům nadělí 10 GB sdílených dat zdarma, a to těm, kteří si u něj nově pořídí pevný internet a mají smlouvu Extra pro podnikatele nebo Program podnikatele. Nabídka je podpořena kampaní „Magenta 1 se přizpůsobí každému podnikání. I tomu vašemu“.

Více informací o Magentě 1 najdou zákazníci na www.t-mobile.cz/magenta.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, vloni oslavila 20 let na českém trhu. S více než šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu.
T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz, www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů).