Čtyři modely chytrých telefonů HONOR za ještě dostupnější ceny

Od 1. května si mohou zájemci pořídit chytrý telefon HONOR za ještě dostupnější ceny. Značka nové ceny oznámila hned u čtyř modelů.

HONOR View 20 ve verzi 8+256 GB dostal novou cenovku 15490 Kč. HONOR View20 disponuje 48Mpx hlavním fotoaparátem s podporou AI Ultra Clarity. Při focení pomáhá procesor Kirin 980, který zpracovává fotografii pomocí pokročilého algoritmu umělé inteligence. Přední straně vévodí bezrámečkový 6,4″ FullHD+ displej, který má zabudovanou 25Mpx čočku a na první pohled vytváří dojem průstřelu displeje.

HONOR 10 Lite ve verzi 3+64 GB dostal novou cenu 5290 Kč. Ve výřezu displeje se ukrývá 24MPx fotoaparát, který využívá umělou inteligenci. Ta rozpozná a dokáže optimalizovat osm scénářů selfie fotografií v reálném čase. Na zadní straně telefonu nechybí duální fotoaparát s využitím technologie AI. Jedná se o kombinaci 13 a 2 Mpx. Fotoaparát využívá umělé inteligence například pro noční stabilizaci.

Předposledním v řadě je HONOR 9 Lite s novou cenou 3990 KčHONOR 9 Lite se chlubí designovým provedením, kterému vévodí skleněná záda s efektem odlesků a bezrámečkový 5,65″ displej. Telefon má hned dvě duální kamery, kromě hlavního fotoaparátu má dvě čočky i selfie kamera.

Posledním v řadě je HONOR 8A ve verzi 3+32, který lze pořídit za novou cenu 3799 Kč. HONOR 8A je osazený velkým 6,09″ displejem, který lze intuitivně ovládat pohybem prstu jedné ruky. Milovníci hudby ocení kvalitní přednes zabudovaného SmartPA systému, který výrazně zesiluje zvuk, a poskytuje tak vynikající zvukový výkon.