Tváří virtuálního operátora MOBIL.CZ se stává Jakub Kohák

Praha, 6. května 2019 – Virtuální operátor MOBIL.CZ představil novou komunikační kampaň, jejíž hlavní tváří je Jakub Kohák. Ten vtipně a s humorem představí výhody jednotlivých služeb, které operátor poskytuje. Kampaň má za cíl motivovat lidi, aby se spojili se značkou operátora a rádi využívali jeho služeb.

Mobilní operátor MOBIL.CZ spojil síly s Jakubem Kohákem, jenž komediální formou představí například nabídku internetu zdarma nebo výhody předplacených karet, u nichž se lidé nemusejí vázat smlouvou a mají svobodu v dobíjení. Cílem nové kampaně je zvýšit povědomí o výhodných cenách služeb, rozptýlit obavy z komplikovanosti převodu čísla k jinému operátorovi nebo motivovat k pořízení SIM karty na datové služby.

Kampaň s Jakubem Kohákem odstartuje v květnu a poběží až do konce roku 2019. Lidé se s ní setkají na internetu, v televizi, tisku, rádiích nebo na outdoorových reklamních plochách. „Spolupráci s Jakubem Kohákem jsme zvolili proto, že nám osobnostně výborně zapadá do naší nové komunikační strategie. Známá tvář ambasadora je navíc jejím živým ztělesněním,“ uvádí Karel Bechník, produktový manažer MOBIL.CZ.

Za kreativním konceptem kampaně je podepsána konzultační společnost Acomware. Režie reklamních spotů se ujal Jan Gregor a produkci zajistily společnosti Acomware a Lemmur Production. „Ve všech videích se prolínají vtipné scény s mnoha detaily. Našim záměrem bylo především pobavit diváka novou a neotřelou reklamou. Jakub Kohák celou ideu dovedl k dokonalosti,“ dodává Jakub Michalovský z konzultační společnosti Acomware.

O společnosti Acomware

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance2020, Emailing2020 a cyklu diskuzí Eshopista.