Huawei P30 Pro: Design inspirovaný přírodou

Huawei v březnu tohoto roku představil svou novou vlajkovou loď P30 Pro. Ta se svými čtyři čočkami, novým ToF snímačem a nedostižným zoomem představuje revoluci ve světě mobilní fotografie. Nejnovější smartphone však okouzlil nejen svým výkonem a fotografickými schopnostmi, ale také designovým tělem s dosud nevídanými gradientními barvami.

Designeři se při vývoji originálních barevných kombinací inspirovali tím, co viděli kolem sebe – samotnou přírodou. Elegantní černá varianta Midnight Black byla navržena tak, aby se podobala tmavému jezeru odrážejícímu záři hvězd. Milovníci jasných odstínů naopak sáhnou po provedení Breathing Crystal, připomínající nejčistší polední oblohu. Krásu východu slunce ztělesňuje varianta Amber Sunrise, jejíž neobvyklý oranžový odstín je inspirován fotografií, kterou zvěčnil jeden ze zaměstnanců Huawei během své cesty po Africe. U těla tajemného modelu Aurora pak najdeme odrazy polární záře.

Displej bez hranic a limitů

Moderní dobu symbolizuje především neustálé zvětšování displeje. Huawei P30 Pro proto přišel s neotřelou inovací. Na přední straně smartphonu nenajdeme žádnou reproduktorovou mřížku, naopak nyní slouží jako reproduktor horní část displeje. Absence tradičního reproduktoru umožňuje minimalizovat horní rámeček a rozšířit displej na maximum. V kombinaci se zahnutými okraji OLED displeje působí smartphone jako velká, nezarámovaná obrazovka.

Co ani lidské oko nevidí

Díky novému modelu P30 Pro můžete pořizovat snímky za jakýchkoliv světelných podmínek. Poradí si dokonce i s naprostou tmou. Tam, kde ostatní telefony „vidí“ jen černou skvrnu a lidské oko pouze obrysy a stíny, Huawei P30 Pro zachytí obraz zcela jasně. Jak je to možné? Tajemství společnosti. Řešením jsou však inovativní senzory, čočky a filtry.

Všestranný fotoaparát funguje skvěle také při fotografování zblízka. Ultra širokoúhlý objektiv s automatickým zaostřováním umožňuje ostře zachytit i objekty vzdálené pouhé 3 cm.

Technologická jednička

Aby vám nikdy nedošla energie, P30 Pro je vybaven výkonnou baterii o kapacitě

4200 mAh. Díky ní vydrží smartphone až dva dny standardního používání. Dobu nabíjení lze výrazně zkrátit díky funkci SuperCharge. Ta dokáže baterii telefonu nabít až na 70 procent za pouhou půlhodinu.

Máte svůj P30 Pro napěchovaný fotkami a říkáte si, kam s nimi? Pakliže vlastníte například Huawei Matebook 13, není nic jednoduššího, než přenést fotografie do počítače pomocí funkce OneHop. Tato funkce funguje tak, že se dotknete smartphonem počítače a pak už jen sledujete, jak se soubory přenášejí rychlostí, o které by se cloudovým službám mohlo jen zdát.

Model P30 Pro dbá také na bezpečí uživatele. Je proto vybaven snímačem otisků prstů, integrovaným přímo v displeji, a také funkcí FaceUnlock, která rozpozná tvář majitele. Obsah telefonu tak nikdy nespadne do rukou nesprávných osob.

– – –

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2018 se společnost umístila na 2. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Patnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.