Externí hard disk ADATA HD770G a externí SSD disk SE800 SSD získaly cenu Computex d&i Award

HD770G získal také cenu Best Choice Award

Praha, Česká republika – 29. května 2019 – ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje, že externí pevný RGB disk ADATA HD770G a externí SSD disk SE800 získaly ocenění Computex d&i za špičkový design.

Ocenění Computex d&i (design and innovation) uděluje mezinárodní porota, která zasedá na veletrhu v Tchaj-peji. Její členové se specializují na odlišné oblasti, takže hodnotí produkty podle nejrůznějších kritérií, jako je inovativnost, technologická vyspělost, funkčnost, společenská zodpovědnost, řemeslné provedení nebo estetický dojem.

Externí hard disk ADATA HD770G – Harddisk s herním nádechem

HD770G je jediným externím diskem, který podporuje nejnovější rozhraní USB 3.2 pro rychlé datové přenosy a současně s tím ještě nabízí 2TB kapacitu. Zaujme avantgardním moderním designem charakterizovaným multiploškovým povrchem ve stylu broušených diamantů a také dvěma pruhy RGB podsvícení s uchvacujícím flowing efektem. Pevný disk je k dostání v černé a červené barvě. Splňuje armádní standard MIL-STD-810G 516.6, což znamená, že bez poskvrny přežije pád z 1,22 m. Kromě toho vyhovuje i normě IP68, takže je také vodotěsný a prachu odolný. Pro zajištění bezpečnosti uložených dat podporuje HD770G také 256bitové šifrování metodou AES. Že se jedná o výjimečně designově povedený kousek potvrzuje také ocenění Best Choice Award 2019.   

Externí SSD disk ADATA SE800 – Až dvakrát rychlejší čtení i zápis

Díky nejnovějšímu rozhraní Type-C Gen 2 přináší SSD disk ADATA SE800 nový rekord v přenosových rychlostech. SE800 dosahuje rychlostí až 1 000 MB/s pro čtení i zápis, což je dvakrát více než konkurenční externí SSD disky s rozhraním Type-C. SSD podporuje celou škálu kompatibilních zařízení, jako jsou třeba přístroje s Androidem, Mac OS a Windows.

Oceněné produkty ADATA jsou k vidění na stánku L0810 výstaviště Nangang Exhibition Center v rámci veletrhu Computex Taipei 2019 (28. května – 1. června).

O společnosti ADATA – Innovating the Future

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který reprezentuje odhodlání společnosti inovovat a zlepšovat lidské životy. Pro více informací prosím navštivte http://www.adata.com.

Reklamy