Společnost Unicorn je partnerem roku 2019 společnosti Microsoft v České republice

Praha, Česká republika — 17. června 2019 — Společnost Unicorn si dovoluje oznámit, že vyhrála cenu 2019 Microsoft Country Partner of the Year v České republice. Unicorn byl oceněn mezi špičkovými globálními partnery společnosti Microsoft za prokázané schopnosti implementovat inovativní zákaznická řešení založená na technologiích Microsoft.

Jsme potěšeni oceněním společnosti Microsoft, které je výsledkem našeho společného úsilí dodávat inovativní softwarová řešení provozovaná v cloudu našim klientům. Tato cena prokazuje, že jsme na správné cestě k vytvoření moderních softwarových řešení, která našim zákazníkům pomáhají dosáhnout jejich obchodních cílů“, uvedl Jan Jaroš, CEO, Unicorn Systems.

Ceny byly rozdány v několika kategoriích a výherci byli vybráni z více než 2900 soutěžících ze 115 zemí celého světa. Společnost Unicorn byla oceněna za poskytování vynikajících řešení a služeb a také za vynikající spolupráci v České republice. Cena Microsoft Country Partner of the Year oceňuje partnery na úrovni jednotlivých zemí, kteří za poslední rok prokázali excelenci při dodávání řešení Microsoft zákazníkům. Toto ocenění získává společnost Unicorn za úspěšnou a efektivní spolupráci s místní pobočkou Microsoft a prezentaci inovací a obchodních přínosů, které podporují spokojenost stávajících zákazníků a získávají nové zákazníky.

Velice si vážíme toho, že můžeme ocenit společnost Unicorn jako Microsoft partnera roku v České republice“, uvedla Gavriella Schuster, korporátní viceprezidentka, One Commercial Partner, Microsoft Corp. „Společnost Unicorn je příkladný partner s jedinečnými odbornými znalostmi a inovacemi, které pomáhají jeho zákazníkům dosáhnout více.

Microsoft Country Partner of the Year oceňuje partnery společnosti Microsoft, kteří za poslední rok vyvinuli a dodali výjimečná řešení na základě produktů Microsoft.

O společnosti Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U a vychováváme ty nejlepší odborníky v oblasti informačních technologií, ekonomiky a managementu na Unicorn College.

Tato i další tiskové zprávy Unicornu jsou k dispozici na webových stránkách https://unicorn.com.