AT Computers má oficiální distribuci MSI

Ostrava, 19. 6. 2019 – Společnost AT Computers získala k 1. červnu oficiální zastoupení pro distribuci notebooků, stolních PC a monitorů společnosti MSI. To platí pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost MSI je přední světový výrobce notebooků, počítačů, základních desek, grafických karet, spotřební elektroniky a periferií specializovaných na gaming. Jejich výrobky poskytují nejvyšší výkon a spolehlivost a jsou dodávány prostřednictvím místních poboček po celém světě.

ATC měla doposud v nabídce základní desky a grafické karty MSI. Nově tedy rozšiřuje stávající sortiment a stává se tak jedním z mála distributorů s kompletním portfoliem MSI v nabídce. Skladem již jsou vybrané typy notebooků, desktopů a monitorů. V nejbližší době přibydou i počítače All in One, do budoucna nabídku doplní o další produkty.

Martin Indrák, Country Manager MSI CZ & SK, ke spolupráci dodává: „Jsme velmi rádi, že naše osvědčené produkty zařadil do své nabídky i největší distributor na česko-slovenském trhu. Věřím, že společná spolupráce povede pro obě strany k navyšování prodejů.“.

„Notebooky, desktopy a LCD monitory MSI doplňují v AT Computers nejširší produktovou nabídku gaming zařízení a příslušenství na českém a slovenském trhu. Vycházíme tak opět vstříc přání našich zákazníků.“, dodal Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 23 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.