Seznamte se s novou generací notebooků Lenovo ThinkPad

Praha, 21. června 2019 – Na český trh dorazila trojice nejnovějších profesionálních notebooků značky ThinkPad. Modely T490s, T590 a X390 Yoga byly vytvořeny s důrazem na inovace a kvalitní internetové připojení, se kterým mohou být uživatelé stále v kontaktu s okolním světem.  

Nové modely z dnes již legendární řady ThinkPad T tradičně vsází na vysoký výkon a mobilitu. Samozřejmostí je vysoká odolnost, testovaná podle 12 armádních norem, a celodenní výdrž na baterii doplněná o funkci rychlého dobíjení, se kterou získáte 80 % energie již za hodinu nabíjení. Nové notebooky přináší také modernější design, inovovanou klávesnici a volitelně integrované globální mobilní širokopásmové připojení LTE-A pro tu nejlepší konektivitu.

Pro profesionály, kteří jsou často na cestách a nechtějí ztrácet drahocenný čas je určen Lenovo ThinkPad T490s. Ten je o 8 % tenčí než jeho předchůdci a s váhou pouhých 1,27 kilogramu je možné ho vzít kamkoliv s sebou. Rychlou a ničím nerušenou práci zaručí až 8. generace procesorů Intel Core i7 vPro spolu s rychlým SSD PCIe diskem s kapacitou až 1 TB. Veškerý obsah pak do detailu vykreslí 14palcový WQHD displej s technologií IPS a Dolby Vision.

Lenovo ThinkPad T590 se díky celé řadě konfigurací dokáže přizpůsobit i těm nejnáročnějším uživatelům. Ti si mohou vybrat například kombinaci 15,6palcového IPS displeje v rozlišení až 4K s podporou technologie Dolby Vision, procesoru Intel Core vPro i7, dedikované grafiky NVIDIA GeForce MX250 a volitelné paměti Intel Optane. S takovou výbavou bude zvládnutí jakéhokoliv pracovního úkolu hračka. Produktivitu ještě zvyšuje možnost připojení dalších periferií prostřednictvím široké škály portů včetně USB 3.1 Gen1, USB typu C či portu Thunderbolt.

Modulární notebook ThinkPad X390 Yoga se bez problémů přizpůsobí svému majiteli. Se čtyřmi režimy použití, váhou pouhých 1,29 kilogramu a celodenní výdrží baterie zvládne tento notebook jakýkoliv pracovní úkol. Je poháněn 8. generací procesorů Intel Core i7 s technologií vPro a pro rychlejší práci se všemi daty disponuje rychlým PCIe SSD diskem s kapacitou až 1 TB.

Maximální internetovou konektivitu zajisti volitelné LTE WWAN připojení, se kterým mohou být uživatelé online kdekoliv a kdykoliv. Pro intuitivnější ovládání a zapisování poznámek přímo na dotykový 13,3palcový FHD IPS displej mohou uživatelé využít integrované pero ThinkPad Pen Pro.

Jako první model z produktové řady ThinkPad X Yoga také tento notebook disponuje možností připojení doku ThinkPad Pro Dock přes boční USB-C port.

Lenovo ThinkPad T490s bude na našem trhu dostupný za cenu začínající na 38 990 Kč včetně DPH.

Lenovo ThinkPad T590 bude k dispozici za cenu od 33 590 Kč s DPH.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga bude dostupný za cenu 36 290 Kč včetně DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.