Provident přichází s pojištěním pro nenadálé situace

Praha, 26. 6. 2019 – Od června nabízí společnost Provident ke svým půjčkám také Pojištění KOMPLEX. Ve spolupráci s pojišťovnou MetLife nově ochrání rodinný rozpočet před nenadálými událostmi jako pracovní neschopnost, zlomenina, hospitalizace či úmrtí. 

Podle Českého statistického úřadu bylo v loňském roce zaznamenáno dokonce 1 849 500 případů pracovní neschopnosti o průměrné délce 41,7 dne. „Úraz, hospitalizace či dlouhodobější nemoc má na rodinný rozpočet zásadní vliv, jsme proto velmi rádi, že můžeme našim klientům nabídnout pomocnou ruku skrze nové pojištění,“ uvádí Evžen Chlanda, ředitel marketingu ve společnosti Provident.  

Pojištění KOMPLEX si od června letošního roku mohou zřídit klienti Providentu, kteří si zřizují novou půjčku či refinancují tu stávající. Doba platnosti pojištění pak odpovídá době splatnosti půjčky. Pojištění stojí jen 129 korun měsíčně, platí celosvětově a chrání před výpadkem příjmů při nenadálých událostech, jako je pracovní neschopnost, hospitalizace (včetně dětí), zlomenina či úmrtí. 

Výhodou pojištění je především minimum omezení a podmínek. „Překážkou v plnění pro nás není například ani to, zraní-li se klient při rekreačním či profesionálním sportu. To je limit, na který klienti mohou narazit u podobných produktů od ostatních poskytovatelů,“ říká Chlanda a dodává: „Právě velmi vstřícné podmínky zřejmě stojí za velkým zájmem ze strany klientů.“ 

O společnosti Provident Financial 

Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu již 22 let a od vstupu na trh poskytla úvěr už více než miliónu klientů. Za transparentních podmínek nabízí hotovostní i bezhotovostní půjčky, které jsou bezúčelové, bez ručitele a bez skrytých poplatků. V České republice zajišťuje zázemí společnosti 600 zaměstnanců a na 1200 obchodních zástupců. Provident je členem České leasingové a finanční asociace. Díky jasným a férovým smluvním podmínkám se Provident Financial umístil mezi nejlepšími finančními institucemi v Indexu odpovědného úvěrování od neziskové organizace Člověk v tísni. 

www.provident.cz

Mezinárodní skupina International Personal Finance (IPF), mateřská společnost českého Providentu, vznikla v roce 2007 oddělením od britské společnosti Provident Financial plc. Ta působí ve Velké Británii již od roku 1880. IPF pod obchodním označením Provident v současnosti působí v 11 zemích světa: v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Finsku, Španělsku, Austrálii a v Mexiku. Prostřednictvím své sítě 30 000 obchodních zástupců poskytuje služby 2,5 milionům zákazníků a zaměstnává na 6 000 lidí. IPF je kotována na londýnské burze cenných papírů od svého vzniku (IPF.L). www.ipfin.co.uk