Bývalý nejlepší český youtuber Jirka Král rozjíždí rodinný byznys

Karlovy Vary, 29. června. V odpolední talk show probíhající v rámci Mall.cz Parku na téma „Nová média“ byli hosty odborníci na slovo vzatí. Moderátor vyzpovídal bývalou youtuberskou hvězdu Jirku Krále, specialistu na technologické vychytávky Petra Máru a Lukáše Záhoře z internetové televize Mall.tv. A byl to právě Jirka Král, kdo přišel s překvapivou novinkou.

Návštěvníci Mall.cz Parku se mohou těšit na zajímavé rozhovory s osobnostmi ze světa byznysu, filmu a kreativního průmyslu. V první z těchto diskuzí vytáhl Petr Šimůnek z bývalého miláčka internetu Jirky Krále, jaké jsou jeho plány do budoucna a proč skončil se svým Youtube kanálem, přestože se v tomto byznyse točí desítky milionů korun. „Nikdy se nejde zalíbit všem, a když se snažíte tvořit obsah pro co nejširší publikum, nutně se vytratí zábava. A já se chci učit nové věci a potřebuji, aby mě to, co dělám bavilo. Peníze nejsou nejdůležitější,“ popisuje Král. Přesto se ale dle svých slov chystá společně se svým bratrem založit společnost na správu sociálních sítí pro firmy.

Vyzpovídán byl i Petr Mára specializující se na chytré používání technologií, který je držitelem Apple certifikátu a pravidelně přednáší na konferencích zaměřených na Iphone a Ipad v Evropě i Asii. Třetím hostem byl Lukáš Záhoř šéfproducent Mall.tv. Ten hovořil o rozšíření vysílání internetové televize na Slovensko. 

Na rozhovory se zajímavými osobnostmi se můžete přijít osobně podívat do MALL.cz Parku nebo je sledovat živě na Mall.tv. 

Veškeré podrobnější informace o dalším programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/