Cooler Master uvádí MasterCase H100

Eindhoven, Nizozemsko 10. 7. 2019 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh počítačovou skříň MasterCase H100. Nový mini-ITX model byl navržen pro využití jako přenosný herní počítač, malý počítač do obývacího pokoje nebo jen pro samotnou redukci potřebného místa v porovnání s klasickými skříněmi.

Vyrobena na základě série H

Alternativa v cestovní velikosti plně ctí industriální konstrukci, resp. všudypřítomnou mřížku typickou pro sérii H. Nabízí v porovnání s drobnou skříní ohromný 200mm RGB ventilátor vpředu, což umocňuje až extrémní designové kombinace. Je zapuštěn hlouběji a využívá tak typické jemné mřížky před ním, aby zajistil volné proudění vzduchu a zefektivnil následné čištění a celkovou údržbu. Mřížka pokrývá celý přední a část vrchního panelu, zatímco jeho zbytek je využit na důmyslně uloženou rukojeť.

Velká uvnitř

Na první pohled malá počítačová skříň se překvapivě pyšní vysokou kapacitou pro uložení disků, z čehož mohou těžit systémy postavené pro domácí kino (filmy) nebo multimediální centrum. Celková kapacita činí čtyři SSD nebo tři SSD a jeden harddisk. Zároveň nabízí dostatek prostoru pro standardní grafické karty o délce 210 mm, chladiče procesorů o výšce 83 mm a ATX napájecí zdroje.

Hlavními přednostmi jsou:

  • Kompaktní mini-ITX velikost – kompaktní design efektivně využívá dostupného prostoru, aby zachoval minimalistické rozměry.
  • Mřížkování pro ventilaci – celý přední panel a část vrchního byly osazeny typickou mřížkou pro počítačové skříně Cooler Master. Zajištuje efektivní proudění vzduchu zatímco filtruje prach.
  • 200mm RGB ventilátor – navzdory svým malým rozměrům vlastní velký 200mm RGB ventilátor.
  • ATX zdroj napájení – podporuje umístění napájecího zdroje standardní ATX velikosti, aby zaručila dostatečné množství energie.
  • Zabudovaná rukojeť – integrovaná na zadní vrchní straně skříně podtrhuje přenositelnost v případě častého stěhování či hraní na doma i na studijních cestách.
  • Ovládání RGB – součástí je jeden RGB ovladač v případě, že základní deska nepodporuje tuto funkci. Tlačítko reset umožňuje ovládání přímo na I/O panelu.
  • Podpora komponent – skříň nabízí dostatek prostoru pro grafické karty o délce 210 mm, 83 mm vysoké chladiče procesoru a 210 mm široké napájecí zdroje.

Cena a dostupnost

Cooler Master MasterCase H100 bude dostupná za doporučenou koncovou cenu 65 euro v průběhu července 2019.

Pro více informací navštivte www.CoolerMaster.com

O značce Cooler Master

Společnost Cooler Master se sídlem v Tchaj-pej na Tchaj-wanu dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další. Cílem značky je nabídnout zákazníkům a fanouškům co nejlepší výběr kvalitních zařízení, aby v duchu svého motta „Make It Yours“ poskytla každému skutečně to, co hledá.