HONOR spouští novou platformu pro fanoušky značky s názvem HONOR Klub

Praha, 18. července 2019 – Dnešním dnem oficiálně startuje HONOR Klub, který bude uživatelům sloužit k výměně tipů, triků a recenzí. Diskuzní platforma poběží na stránkách hihonor.cz pod samostatnou záložkou Klub a milovníci značky se tam dozví všechny novinky a události ze světa HONOR.

Výrobce chytrých telefonů značky HONOR se rád stará o své příznivce. Proto pro ně vytváří nový komunikační kanál. Tím je fanklub pro registrované členy, kde budou moci v rámci diskuzní platformy sdílet zkušenosti a diskutovat o všem, co je zajímá. Od čtvrtečního rána se mohou zájemci začít na stránkách https://community.hihonor.com/cz registrovat a stát se součástí této fanouškovské rodiny. Registraci zvládnou levou zadní.

První týdny soutěží a výher

Dnešním dnem startuje první aktivace fanoušků právě na stránkách HONOR klubu. Registrovaní členové v prvním týdnu od spuštění budou mít jedinečnou možnost získat telefon HONOR 20 lite. Dalších 100 šťastlivců získá zajímavý dárek a ten, který se zaregistruje jako 1000. v pořadí, získá HONOR 20 lite. To ale není vše. HONOR chystá mnoho dalších aktivit, které budou zajimavé a lákavé. Fanoušci si budou moci testovat některé z modelů, vidět nejnovější produkty a mnoho dalších.

Rady, tipy, triky

Na nové, propracované hlavní stránce čekají novinky, které se aktuálně v HONORU dějí. Platforma je přehledně rozdělena do několika záložek. Sekce produkty podává informace o jednotlivých modelech a jejím největším benefitem je možnost doptat se na nejrůznější specifika konkrétních telefonů. Neméně zajímavou je záložka tipy a triky, kde se příznivci budou postupně dozvídat třeba jak vytvořit parádní fotku v noci, nebo jak využít různé fotografické efekty. Prostor v HONOR klubu dostanou také hry a různé herní typy, ale i aktualizace, které jsou nesčetně fanoušky poptávány. Samostatná je pak sekce Zeptej se HONORU, která v sobé ukrývá univerzální prostor pro jakékoliv dotazy. HONOR bude své fanoušky aktivně informovat o všech svých plánovaných akcích, modelech i meet-upech právě skrze HONOR klub.  Časem se můžou i těšit na zábavné soutěže o hodnotné ceny. 

Fanoušci ptejte se

Největším benefitem nového HONOR Klubu je možnost v každé sekci položit jakýkoliv dotaz. Registrovaní uživatelé pak mohou stejně tak pomoci jinému členu komunity s jeho dotazem. Diskuzi se meze nekladou a vítané jsou i recenze samotných uživatelů na jednotlivé typy telefonů. Pro zpestření se mohou fanoušci pochlubit svými fotkami, sdílet je s ostatními nadšenci a poradit jim, jak docílí podobně kvalitního obrázku. 

O značce mobilních telefonů HONOR

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku www.facebook.com/honorcz.