Rubikon PR nově pracuje pro coworking HubHub

Agentura Rubikon PR se nově stará o komunikaci sítě coworkingových center HubHub v České republice. Ta v Praze se svými dvěma pobočkami vytváří pod jednou značkou největší coworkingový prostor pro komunitu startupů, freelancerů a rostoucích firem. Rubikon PR bude pro HubHub zajišťovat komunikaci s médii, jejímž cílem bude zviditelnění nejen samotné značky, ale zejména celé řady navazujících aktivit.

2019-08-12 10_18_52-HubHub.png

HubHub nedávno otevřel druhý coworkingový prostor v nově zrekonstruovaném funkcionalistickém Paláci ARA na exkluzivní adrese v centru Prahy u Jungmannova náměstí. Spolu s dříve otevřeným prostorem v ulici Na Příkopě tak může nabídnout 6 200 metrů čtverečních pracovní plochy doplněné o komunitní a eventové prostory.

Touto expanzí HubHub reaguje na stále rostoucí zájem startupů a inovativních firem. Zároveň plánuje rozšíření vlastních vzdělávacích aktivit. To vyjadřuje hlavní poslání HubHubu, kterým je propojovat komunitu talentovaných lidí a firem, stimulovat je k dalšímu růstu a pomoci jim vytvářet nové příležitosti. K tomu přispívá nejen samotná mezinárodní komunita členů, ale i vlastní vzdělávací akce a ekosystém, který propojuje startupy s korporátním světem, investory, neziskovými organizacemi a vzdělávacím sektorem.

Největší devizou HubHubu je právě spojování lidí, koncentrace především technologických talentů a systém vzdělávání, který pomáhá nejen našim členům posouvat vlastní podnikání vpřed. To nás odlišuje od stále rostoucí konkurence coworkingů na českém trhu,říká Vít Řezníček, Brand & Marketing Manager HubHubu.

Ke spolupráci si HubHub vybral Rubikon PR, přední českou komunikační agenturu, která ve svém portfoliu klade důraz nejen na korporátní klientelu, ale zejména startupy, technologické společnosti a obecně firmy “nové ekonomiky”.

“Velmi mě těší naše nová spolupráce s HubHubem, který vnímáme jako prémiovou platformu pro organické spojování „velkých” a “malých” hráčů na trhu a zároveň místo inspirace i mnoha příležitostí. Chceme Hubhubu pomoci, aby se stal zdrojem cenných informací a čísel o coworkingovém prostředí a aktivně vytvářel komentáře o tomto rostoucím trhu,” dodává Šimon Rákosník, Managing Partner společnosti Rubikon PR.

O HubHub:

HubHub je síť coworkingových center, za nimiž stojí mezinárodní poskytovatel pracovních prostor HB Reavis. Nabízí exkluzivní prostory určené jak freelancerům a startupům, tak rovněž větším týmům i specializovaným projektům. V Praze provozuje dvě pobočky, a to Na Příkopě 14 a nově také ve zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí, kde na na 2 700 metrech čtverečních nabízí přes 350 pracovních míst, a to jak v samostatných kancelářích, tak ve flexibilních prostorách, k nimž je přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je tak v současné době největším coworkingovým prostorem pod jednou značkou v Praze.

Nedávno HubHub otevřel i nové pobočky ve Varšavě, Budapešti a v centru Londýna. Coworkingovou siť HubHubu tak nyní tvoří 8 lokalit v 5 zemích s více než 1 500 členy. Všechny zahraniční lokality jsou přístupné i pražským členům.