Alza.hu oslaví zákazníka s miliontou objednávkou

Budapešť, 22. 8. 2019 – Alza má v Maďarsku miliontou objednávku. V tomto týdnu se firma se zákazníkem spojí, aby mu předala odměnu. Šťastlivec s miliontou objednávkou získá velmi atraktivní finanční částku na nákup zboží na Alza.hu podle svého výběru (částka bude zveřejněna u slavnostního předání). Tuto událost podpořila Alza i soutěží na sociální síti Facebook  (www.facebook.com/alza.hu/photos/a.1771897459766604/2390305121259165/?type=3&theater). Miliontá objednávka přišla podstatně dříve, než společnost čekala – a to zejména díky prudce rostoucímu obratu v posledních dvou měsících.

Za první pololetí 2019 Alza v Maďarsku spustila segment Hobby, Auto&Moto, Sport a služby nastavení nového telefonu První spuštění a SameDayDelivery.

Pro Q3 připravuje spustit kurýrní služby, rozšířit síť AlzaBoxů, prodej vybraných produktů ze segmentu bílé elektro a nové kurýrní služby.

Alza.hu s maďarskými zákazníky aktivně pracuje a naslouchá jim – v posledních měsících mezi nimi proběhl průzkum. Ačkoli zpětná vazba byla veskrze pozitivní,  na základě zajímavých podnětů přesto došlo a ještě dojde k celé řadě vylepšení – například zrychlení dopravy, přidání ještě většího množství fotografií k jednotlivým produktům, zkrácení procesu u osobního vyzvednutí,  zrychlení reklamačních procesů atd.

Aktuálně i zde běží (stejně jako v ČR a SK) velmi oblíbená akce Black Friday: https://www.alza.hu/black-friday.