ADATA uvádí paměťové moduly DDR4-2666 U-DIMM a SO-DIMM s dvojnásobnou kapacitou

Praha, Česká republika – 5. září 2019 – ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje uvedení paměťových modulů DIMM DDR4-2666 U-DIMM a DDR4-2666 SO-DIMM s novou kapacitou 32 GB.


Doporučené koncové ceny:
DDR4-2666 U-DIMM – 3399 Kč

DDR4-2666 SO-DIMM – 3399 Kč

Díky využití nejnovějších výrobních a pájecích technologií se podařilo dostat kapacitu 32 GB do jednoho slotu, a to jak u varianty U-DIMM, tak u verze SO-DIMM. Obě podporují nejnovější platformy Intel® a AMD. Verze U-DIMM 32 GB potěší všechny náročnější uživatele, jako jsou hráči nebo profesionální grafici, díky tomu, že jim umožní překročit paměťové limity dvouslotových platforem. Pro majitele notebooků nabízí ADATA verzi DDR4-2666 SO-DIMM 32GB.

Jako u všech paměťových modulů ADATA, i tyto produkty a všechny komponenty použité při jejich výrobě procházejí důkladným testováním a kontrolou kvality. ADATA tak může garantovat jejich spolehlivost, stabilitu a vysoký výkon. Navíc splňují přísné standardy JEDEC a RoHC, což zaručuje kompatibilitu, stabilitu a environmentální nezávadnost. Díky vysoké kvalitě může ADATA na své paměťové čipy nabídnout neomezenou celoživotní záruku.

Paměťový modul ADATA DDR4-2666 U-DIMM je již k dispozici a paměťový modul DDR4-2666 SO-DIMM se dostane na trh v polovině září. Více informací o dostupnosti a cenách na vašem trhu zjistíte u nejbližšího prodejce ADATA nebo na webu www.adata.com.

O společnosti ADATA – Innovating the Future

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů, patří mezi 20 nejvýznamnějších firem z Tchaj-wanu a vlastní více než 500 patentů týkajících se pamětí. Hlavní část produktového portfolia ADATA se zaměřuje na paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné HDD disky. Cílem společnosti je produkovat inovační výrobky vysoké kvality a výkonu, což jí vyneslo řadu mezinárodních ocenění, mimo jiné iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který reprezentuje odhodlání společnosti inovovat a zlepšovat lidské životy. Pro více informací prosím navštivte http://www.adata.com.