Více kreativity vlastními silami. Představuje se multifunkce imagePRESS C165 od Canonu

PRAHA, 10. září 2019 – Spolehlivý a kvalitní tisk a skenování pro všední potřeby kanceláře už dnes firmám nestačí. Rostou požadavky na úsporu nákladů i času a čím dál více si společnosti chtějí také samy vytvářet kreativu v takové kvalitě, aby je nic nebrzdilo v dalším růstu a dobývání nových zakázek a trhů. Canon proto představuje nové multifunkční zařízení imagePRESS C165. Tiskne rychlostí 65 stran za minutu a skenuje ještě téměř dvakrát rychleji. Spolu s širokou škálou použitelných materiálů, intuitivním ovládáním a možnostmi online dokončení tak uspokojí i zvláště náročné uživatele, jako jsou copycentra nebo reklamní agentury.
Nová multifunkce imagePRESS C165 díky malému půdorysu a kompaktní konstrukci nezabere mnoho místa, proto se hodí i do menších a středních podniků a jejich interních tiskových center. Zároveň ale ukrývá celou řadu nejmodernějších technologií, které nabízejí vyšší možnosti produktivity i zabezpečení.

„Spojuje v sobě všechny žádané funkce a plnohodnotnou konektivitu kancelářského zařízení, ale navíc nabízí také profesionální kvalitu, jakou bylo dosud nutné hledat v oblasti produkčního tisku. Přirozeně tak posouvá hranice pro návrh a realizaci kreativních tiskovin pod vlastní střechou,“ přibližuje hlavní přednosti Michal Toman, Product Busineess Developer společnosti Canon CZ.

Kromě tisku na standardní papír A4 umožňuje i formáty SRA 3, nebo dokonce prodloužené formáty až do 1300 mm. Podporuje také tisk na papír až do 350 g/m2, obálky, natírané nebo strukturované materiály a další možnosti. Samozřejmostí je i tisk variabilních dat a široké možnosti online dokončování. Kvalitu tisku a konzistentní výstup zajišťují technologie známé z produkčního tisku – imagePRESS R-VCSEL Laser, 190 lpi bodový rastr, 2400 dpi a automatická gradace Multi-D.A.T..

Novinkou v tomto zařízení od Canonu je platforma MEAP (Mobile Enterprise Application), která umožňuje vývoj speciálních aplikací přímo v zařízení a otevírá tak další možnosti profesionálního využití. S imagePRESS C165 lze tisknout od černobílých uživatelských příruček až po vysoce kreativní propagační materiály, samozřejmostí jsou vizitky, bannery či plakáty.

„Pro klíčové firemní tiskoviny už nemusíte běhat do copycentra nebo spoléhat na pružnost outsourcovaného tisku. Multifunkce imagePRESS C165 zvládne všechno sama, jednoduše stiskem tlačítka, v profesionální kvalitě a při zachování barevné stálosti,“ přibližuje praktické výhody Michal Toman.

Nezávislost, efektivita, přehlednost

ImagePRESS C165 přináší do segmentu kancelářských zařízení kvalitu a technologie produkčního tisku a své možnosti a potenciál dále rozšiřuje propracovaným systémem jednoduchého ovládání, bezpečností firemních dat nebo vlastními aplikacemi na klíč individuálním potřebám.

„Uživatel má vše „pod jednou střechou“. Tato intuitivní barevná multifunkce zvládne vyřídit naprostou většinu požadavků. Sama obsáhne větší škálu tiskovin, na které již běžné kancelářské tiskárny nestačí. Zákazník tak šetří náklady na externí tisk, má pod kontrolou množství materiálů, které opravdu potřebuje, a je operativnější,“ shrnuje Michal Toman z Canonu.

Nová multifunkce dále nabízí všestrannost skenování, odesílání a tisku dokumentů – od běžných kancelářských až po profesionálně navržený výstup. A nezaostává ani v oblasti konektivity a práce v síti, kde zajistí bezproblémovou integraci s cloudem a bezpečný, automatizovaný tisk na vyžádání.

Stále žádoucí je ve firemních kancelářích i bezpečnost a důraz na přehlednost všech procesů. ImagePRESS C165 proto využívá software uniFLOW pro zabezpečený tisk, skenování, účtování a dokáže také kontrolovat a reportovat náklady na uživatele.

„Zvlášť prospěšná bude multifunkce imagePRESS C165 v reklamních agenturách, které s ní získávají vlastní intuitivní nástroj pro rychlejší a efektivnější tvorbu kreativních materiálů bez kompromisů v oblasti kvality. Vysoce profesionálně vyhlížející tisk za přijatelné náklady si ale jistě najde své příznivce i v dalších sektorech,“ uzavírá Product Busineess Developer společnosti Canon.

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává 18 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou. 

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Canon obohacuje životy běžných lidí i firem prostřednictvím inovací v mnoha segmentech – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie. 

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon minimalizovali množství produkovaného odpadu. 

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.


Reklamy