Canon vstupuje do nové kategorie A3 stolních kompaktních tiskáren modelem i-SENSYS LBP852Cx

PRAHA, 16. září 2019 – Potřeby dnešních firem jsou stále rozmanitější a efektivita v konkurenčním boji často rozhoduje. V oblasti tiskových služeb je stále větší důraz kladen na všestrannost a malou prostorovou náročnost zařízení při zachování profesionální úrovně kvality. Aktuální odpovědí společnosti Canon na tento trend je nová barevná kancelářská A3 tiskárna i-SENSYS LBP852Cx.
Laserová barevná tiskárna i-SENSYS LBP852Cx je primárně určena pro práci s formátem A3, poradí si ale s tiskovinami od letáků velikosti A6 až po bannery 1200 mm. Uplatnění tak může najít nejen v rámci maloobchodu, ale i u kreativních týmů ve velkých firmách.

„Tiskárny řady i-SENSYS si v kancelářích už našly své místo především díky vysoké efektivitě a úsporným rozměrům. Jsou to barevné laserové tiskárny, které jsou umístěné v kompaktních jednotkách a lze je snadno nastavit a obsluhovat. To vše posouvá ještě o kus dál nový model i-SENSYS LBP852Cx,“ říká Petr Hnilička, produktový specialista Canon CZ.

Kvalitním barevným tiskem v požadovaném formátu ale nároky dnešních klientů nekončí. Díky režimu optimalizace Point of Purchase (POP) tiskne i-SENSYS LBP852Cx  živé a barevné výstupy a umožňuje uživatelům vytvářet profesionální a poutavé materiály. Pro ještě snadnější tvorbu ohromujících plakátů a vývěsních cedulí, mimo podpory tisku bannerů do délky 1200 mm, nabízí Canon k tiskovému zařízení zdarma také software PosterArtist Lite. Ten je vybaven více než 1 300 šablonami, fotografiemi a kliparty, které najdou uplatnění v široké řadě různých podnikatelských prostředí.

„Naši zákazníci stále rostou, osvojují si další dovednosti a my jim chceme nabídnout pomocnou ruku. Společnost Canon svoji dlouhou historii, tradici a zkušenost se zpracováním obrazu promítá do nových zařízení. Víme, jak tvořit a tisknout materiály. Veškeré tyto dovednosti zúročujeme v novém zařízení i-SENSYS LBP852Cx. Díky tomu je možné nabídnout tiskárnu poskytující jednoduchou obsluhu typickou pro i-SENSYS, a přitom garantovat maximální kvalitu tisku,“ uzavírá Petr Hnilička.

  O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává 18 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou. 

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Canon obohacuje životy běžných lidí i firem prostřednictvím inovací v mnoha segmentech – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie. 

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon minimalizovali množství produkovaného odpadu. 

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.