Zuzana Švecová nastoupila ve společnosti Cisco na pozici vedoucí týmu technologických specialistů

Praha, 16. září 2019 — Zuzana Švecová ve společnosti Cisco nově působí na pozici Architecture Lead. Má tak na starosti vedení týmu specialistů tří architektur Cisco – datová centra, podnikové sítě a technologie pro týmovou spolupráci. Tento tým je zodpovědný za prodej a marketingovou komunikaci nových produktů a architektur ve formě připravených řešení. Mezi ně patří například hyperkonvergovaná infrastruktura Cisco HyperFlex, síťová řešení SD-WAN či komunikační platforma Cisco Webex.

„Zuzana je v našem týmu již šest let a výrazně se během té doby podílela na úspěchu naší společnosti na českém i slovenském trhu. Pevně věřím, že její technologické znalosti v kombinaci s manažerskými dovednostmi zužitkuje i v nové pozici a pomůže nadále budovat pověst společnosti Cisco jako spolehlivého partnera pro všechny firmy, které chtějí pomocí technologií posunout své podnikání,“ říká Michal Stachník, generální ředitel společnosti Cisco pro Českou republiku a Slovensko. 

Zuzana Švecová nastoupila do Cisco v roce 2013, stala součástí tréninkového programu Cisco Sales Associates Program a dva roky zastávala pozici account manažerky pro virtuální prodej. Následně se jako produktová specialistka zaměřovala na bezdrátové technologie a síťová řešení pro velké podniky. 

Zuzana Švecová hovoří anglicky a německy. Magisterský titul získala na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů, obor Mezinárodní obchod. Ve svém osobním životě se Zuzana Švecová věnuje tanci, cestování a ráda sportuje.

O Cisco Systems 

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.