Za jízdy s aplikací Bolt jde nyní platit s Apple Pay

Přední evropská přepravní platforma Bolt nově umožňuje platit za jízdy s pomocí Apple Pay. Tato platební metoda je snadná, bezpečná, rychlá, pohodlná a chrání také soukromí.

2019-03-21 15_19_43-Bolt (Taxify) - Rychlý a cenově dostupný odvoz

Pro cestující, kteří mají v mobilu nejnovější verzi aplikace Bolt, se Apple Pay automaticky nabídne jako platební metoda.

“V Boltu neustále přemýšlíme nad tím, jak zlepšit pro cestující zážitek z využívání naší aplikace. Snadné placení je toho významnou součástí. Přidáním Apple Pay do naší aplikace umožníme našim zákazníkům rychlejší, pohodlnější a bezpečnější placení,” říká Roman Sysel, regionální manažer aplikace Bolt pro střední Evropu.

Apple Pay je dostupné pro uživatele Boltu v České republice a Slovensku, ale i Austrálii, Estonsku, Finsku, Francii, Chorvatsku, Kazachstánu, Kypru, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Maltě, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Švédsku, Ukrajině a Velké Británii.

V České republice Apple Pay podporují Air Bank, Česká spořitelna, J&T Banka, Komerční banka, MONETA Money Bank, mBank a UniCredit Bank.

Bezpečnost a soukromí jsou klíčovými hodnotami, na kterých je Apple Pay postaveno. Když používáte kreditní nebo debetní kartu v kombinaci s Apple Pay, čísla karet nejsou uložena v daném zařízení, ani na serverech Applu. Namísto toho je vytvořeno a zašifrováno unikátní tzv. Device Account Number, které je bezpečně uloženo ve vašem mobilu. Každá transakce je autorizovaná jednorázovým bezpečnostním kódem.

Nastavení Apple Pay je snadné a uživatelé se budou i nadále moci těšit na všechny výhody a odměny spojené s využíváním kreditních nebo debetních karet. Každá platba s Apple Pay je autorizovaná obličejem s pomocí Face ID, otiskem prstu s Touch ID nebo kódem zařízení.

Pro více informací o Apple Pay se podívejte na https://www.apple.com/cz/apple-pay/.

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 25 milionů uživatelů ve více než 30 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na www.bolt.eu.